Спеціальна пропозиція на комплект шин NOKIAN HAKKAPELIITTA R3 SUV

Унікальна пропозиція! Ціна за комплект шина з датчиками тиску і диском NOKIAN HAKKAPELIITTA R3 SUV - 23 248,50 грн за 1 шт.

 

Шини NOKIAN HAKKAPELIITTA R3 SUV гарантують спокій та впевненість у зимових умовах!

Ця модель - «хамелеон для непростих зимових умов», які можуть адаптуватися до будь-яких погодних сюрпризів на дорозі, гарантуючи грунтовне зчеплення, а також виключно низький рівень опору котіння, на який може бути здатна нешипована зимова гума.

Зимові шини Nokian Hakkapeliitta R3 SUV створені для потужних і швидкісних позашляховиків. Вони забезпечують приємні враження i необхідну стабільність. Боковини нешипованих шин Nokian Hakkapeliitta R3 SUV посилені волокнами араміду, які захищають шини від порізів і пошкоджень, гарантуючи високу зносостійкість і впевненість за кермом.

Щоб замовити комплект шин NOKIAN HAKKAPELIITTA R3 SUV (розмір 275/50 R 20) для свого авто, оформіть замовлення, зателефонувавши за номером: 044-390-68-31


Справка о компании Mercedes-Benz Автомобильный центр Киев

Mercedes-Benz Автомобильный центр КиевАвтомобильный центр Киев, официальный дилер Daimler AG в Украине, предоставляет услуги по продаже и сервисному обслуживанию легковых и коммерческих автомобилей Mercedes-Benz.
Регион: Киев. Контакты: (044) 206-20-02, , пр. Степана Бандеры, 22 (въезд к заправке УкрАвто)

Последние новости компании


Конкурс на минимальный расход топлива на 100км.Конкурс на минимальный расход топлива на 100км.
Конкурс на минимальный расход топлива на 100км. Подарок – топливо и оригинальная кепка Mercedes-Benz.