Бонус до ЗИМИ! ПРИДБАЙ SUZUKI SX4 або VITARA у «ВіДі Гранд» ТА ОТРИМУЙ КОМПЛЕКТ ШИН!

Офіційний дилер SUZUKI «ВіДі Гранд» на Кільцевій по-справжньому піклується про своїх клієнтів і пропонує скористатися спеціальними пропозиціями придбання автомобілів SUZUKI та отримати бонус до зими.

 

У період з 21жовтня по 30 листопада 2019 р. кожен покупець нових автомобілів SUZUKI SX4 або SUZUKI VITARA отримує комплект зимових шин*.

Саме зараз діють спеціальні цінові пропозиції на придбання автомобілів модельного ряду Suzuki. Так, SUZUKI SX4, що вражає сміливим і динамічним дизайном у комплектації з переднім приводом і двигуном 1,6 л. можна придбати всього від 442 700 грн.** Вартість SUZUKI VITARA, що вдало поєднує технологічність та внутрішній комфорт у комплектації з оновленим двигуном Boosterjet 1.0 л. та переднім приводом стартує від 409 400 грн.**

У автосалоні SUZUKI «ВІДІ Гранд» клієнти можуть також отримати консультацію зі страхування, послуги Trade-in, провести тест-драйв моделі, що цікавить.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60 (Софіївська Борщагівка)

Тел. +38 (044) 224 77 00

Сайт: suzuki-vidi.com.ua

*Пропозиція діє з 21.10.2019 р. по 30.11.2019 р. у ТОВ «ВіДі Гранд» за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева,60, тел.: 044 224 77 00. В рамках пропозиції під кожну модель Suzuki Vitara або Suzuki SX4 зафіксовані свій виробник і модель зимових покришок.

**Роздрібні ціни дійсні з 25.09.2019р. Постачальник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію та ціни.


Справка о компании «ВиДи Гранд»

«ВиДи Гранд»
Регион: Киев. Контакты: (044) 224-77-00, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!
Официальный дилер автомобилей SUZUKI «ВиДи Гранд» в г. Киеве продолжает укреплять свои позиции на рынке Украины, и сообщает об открытии нового направления деятельности - продажа и обслуживание легендарных мотоциклов SUZUKI.

Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!
Официальный дилер SUZUKI «ВИДИ ГРАНД» на Кольцевой настоятельно рекомендует тратить меньше и сообщает о специальном предложении на автомобили SUZUKI SX4.

Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!
17 січня 2017р. офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій, 60 відзначає свій перший день народження і з цієї нагоди робить приємні подарунки усім шанувальникам автомобілів Suzuki.