«НІКО Авант» дарує комплект зимових шин до нового CITROЁN

«НІКО Авант», офіційний дилер CITROЁN в Києві та Київській області, оголошує про старт акції для своїх клієнтів.

 

Тільки з 18.10. 2019 р. кожен покупець нового автомобіля Citroёn в дилерському центрі «НІКО Авант» отримує комплект зимових шин марки Nokian у подарунок*

Акція розповсюджується на весь модельний ряд Сitroen.

В дилерському центрі «НІКО Авант» представлений весь модельний ряд автомобілів Сitroen, включаючи комерційну техніку. Для зручності клієнтів, автосалон пропонує всі види фінансових послуг, страхування, а також послугу «трейд-ін».

Поспішайте! Кількість автомобілів і термін дії пропозиції обмежений.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо акції, наявності автомобілів та запланувати тест-драйв просимо звернутися до консультантів відділу продажу за номером телефону: (044) 392 99 99, або безпосередньо в дилерський центр «НІКО Авант» за адресою: Бориспільське шосе, 13-ий км.

*Акція діє з 18.10.2019р. по 31.12.2019р. в дилерському центрі «НІКО Авант». Під подарунком мається на увазі можливість придбання зимового комплекту коліс марки Nokian за 1.20 грн з НДС. Акція не сумується з іншими спеціальними пропозиціями і діє при підписанні договору купівлі-продажу з 18.10.2019р. по 31.12.2019р.


Справка о компании НИКО АВАНТ

НИКО АВАНТСалон ситроен «НИКО Авант» - официальный дилер Citroёn в Киеве и Киевской области, автосалон которого расположен на Левом берегу Киева, а СТО компании предлагает свои услуги в центре города – на Подоле.
Регион: Киев. Контакты: (044) 392-99-99, Бориспольское шоссе , 13-й км.

Последние новости компании


Современный Citroen C3 AIRCROSS уже в ТРЦ "Аркадия"Современный Citroen C3 AIRCROSS уже в ТРЦ "Аркадия"
«НИКО Авант» приглашает жителей города Киев в ТРЦ Аркадия на экспозицию Citroën C3 AIRCROSS.

Объявлены цены на новый C4 Cactus хэтчбекОбъявлены цены на новый C4 Cactus хэтчбек
Новый CITROEN C4 Cactus Хэтчбек получил украинскую цену и уже доступен для заказа в дилерском центре «НИКО АВАНТ».

В «НИКО Авант» Citroёn SpaceTourer доступен в комплектации BusinessВ «НИКО Авант» Citroёn SpaceTourer доступен в комплектации Business
Автосалон «НИКО Авант», официальный дилер Citroёn в Киеве и Киевской области, сообщает о наличии автомобиля Citroёn Space Tourer в комплектации Business.