Экономь -20% на сервисе от УкрАВТО

І як би не хотілося нам літнього тепла, та з кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃. Для кожного власника автомобіля цей рубіж є своєрідним сигналом, що невдовзі можна очікувати холодів, а автомобіль слід підготувати до складних умов експлуатації.

 

А оскільки клімат в нашій країні не вирізняється м’якістю, зайвий раз пояснювати необхідність заміни літньої гуми на зимову нікому не потрібно. Зрозуміло, що заміна гуми за сезоном, це лише необхідний мінімум, який може собі дозволити автовласник.

Щоб впевнено почувати себе на дорозі, і не зважати на сюрпризи, які може «подарувати» зима, уваги потребує значно ширший список систем та елементів автомобіля. Саме для того, щоб зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до холодного сезону по-справжньому доступною, Автоцентр на Столичному пропонує спеціальні умови.

Спеціальна пропозиція, яка доступна починаючи з середини жовтня, дозволяє отримати, в залежності від необхідності, цілий ряд послуг, і при цьому значно заощадити. Так, звернувшись в період дії акції в Автоцентр на Столичному, незалежно від бренду і наявності гарантії на автомобіль, клієнт отримує максимальний дисконт в 20% на послуги і до 20% на запасні частини від звичайної ціни.

Записатися на Сервіс можна, заповнивши форму

Серед послуг за спеціальними цінами, які можна вважати необхідним мінімумом для безпечного входження в холодний сезон: шиномонтаж, контроль і регулювання кутів установки коліс і комплексна діагностика. Крім цього, особливі умови поширюються на усунення пошкоджень кузова та лакофарбового покриття, ремонт несправних фар, усунення пошкоджень салону, що, можливо, залишилися без належної уваги власника автомобіля.

Крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то у всій мережі автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО діє програма Drive2U, що дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.


Справка о компании KIA Автоцентр на Столичном

KIA Автоцентр на Столичном«Автоцентр на Столичном» является подразделением Корпорации «УкрАВТО» и на сегодняшний день уже более 12 лет занимает одну из лидирующих позиций на автомобильном рынке Украины по продаже автомобилей.
Регион: Киев. Контакты: (044) 492-69-60, , Киев, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


В официальной дилерской сети KIA принимают заказы на дизельные модификации бестселлера SportageВ официальной дилерской сети KIA принимают заказы на дизельные модификации бестселлера Sportage
В 2019 году дизельные версии Kia Sportage, из-за повышенного спроса, реализовывались преимущественно на рынке ЕС.

KIA, вероятно, возьмется за летающий транспортKIA, вероятно, возьмется за летающий транспорт
Интенсивная урбанизация и сопутствующее ей рост парка автомобилей в крупных городах приводят к образованию заторов, при этом в долгосрочной перспективе эти проблемы, вероятно, будут только усиливаться.

KIA приоткрыла дверь нового кроссовера: в сети появились фотографии салонаKIA приоткрыла дверь нового кроссовера: в сети появились фотографии салона
Поклонники компании Kia с нетерпением ждут новостей о новом кроссовере. Только недавно в сети активно обсуждались скетчи экстерьера.