Экономь -20% на сервисе от УкрАВТО

І як би не хотілося нам літнього тепла, та з кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃. Для кожного власника автомобіля цей рубіж є своєрідним сигналом, що невдовзі можна очікувати холодів, а автомобіль слід підготувати до складних умов експлуатації.

 

А оскільки клімат в нашій країні не вирізняється м’якістю, зайвий раз пояснювати необхідність заміни літньої гуми на зимову нікому не потрібно. Зрозуміло, що заміна гуми за сезоном, це лише необхідний мінімум, який може собі дозволити автовласник.

Щоб впевнено почувати себе на дорозі, і не зважати на сюрпризи, які може «подарувати» зима, уваги потребує значно ширший список систем та елементів автомобіля. Саме для того, щоб зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до холодного сезону по-справжньому доступною, Автоцентр на Столичному пропонує спеціальні умови.

Спеціальна пропозиція, яка доступна починаючи з середини жовтня, дозволяє отримати, в залежності від необхідності, цілий ряд послуг, і при цьому значно заощадити. Так, звернувшись в період дії акції в Автоцентр на Столичному, незалежно від бренду і наявності гарантії на автомобіль, клієнт отримує максимальний дисконт в 20% на послуги і до 20% на запасні частини від звичайної ціни.

Записатися на Сервіс можна, заповнивши форму

Серед послуг за спеціальними цінами, які можна вважати необхідним мінімумом для безпечного входження в холодний сезон: шиномонтаж, контроль і регулювання кутів установки коліс і комплексна діагностика. Крім цього, особливі умови поширюються на усунення пошкоджень кузова та лакофарбового покриття, ремонт несправних фар, усунення пошкоджень салону, що, можливо, залишилися без належної уваги власника автомобіля.

Крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то у всій мережі автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО діє програма Drive2U, що дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.


Справка о компании KIA Автоцентр на Столичном

KIA Автоцентр на Столичном«Автоцентр на Столичном» является подразделением Корпорации «УкрАВТО» и на сегодняшний день уже более 12 лет занимает одну из лидирующих позиций на автомобильном рынке Украины по продаже автомобилей.
Регион: Киев. Контакты: (044) 492-69-60, , Киев, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


В Украине стартуют продажи полноприводной Версии KIA Sportage в комплектации «Комфорт»В Украине стартуют продажи полноприводной Версии KIA Sportage в комплектации «Комфорт»
Sportage, безусловный лидер украинского рынка новых авто в 2019 году, продолжает меняться на радость поклонникам бренда KIA. На этот раз перечень комплектаций пополнила версия «Комфорт» с полноприводной трансмиссией.

KIA Motors и Рафаэль Надаль представили официальные автомобили Australian Open 2020KIA Motors и Рафаэль Надаль представили официальные автомобили Australian Open 2020
В Австралии состоялась церемония открытия одного из самых престижных теннисных турниров серии Большого Шлема - Australian Open 2020. Многолетний партнер турнира корпорация KIA Motors передала в распоряжение организаторов парк из 130 автомобилей.

KIA представила в Лос-Анджелесе два концепта в стиле X-Line на базе SeltosKIA представила в Лос-Анджелесе два концепта в стиле X-Line на базе Seltos
Компактные SUV идеальны для современных городов, но даже те, кто большую часть времени проводит в бетонных джунглях, время от времени съезжают с накатанных дорог и именно им адресован концепт Seltos Trail Attack Concept.