Готуємось до зими! PEUGEOT пропонує 20% знижки на запчастини підвіски та гальмівної системи

В період з 1 жовтня до 30 листопада 2019 року PEUGEOT на 20% знижує ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи. Це дозволить автомобілістам підготувати свій улюблений PEUGEOT до зимового сезону з відчутною вигодою. Пропозиція діє на всіх авторизованих СТО Бренда.

 

Відточена керованість, комфорт від їзди і знаходження в автомобілі, впевненість в дорозі – ось за що вибирають автомобілі PEUGEOT у світі та в Україні. Але зима вносить свої корективи в звичний режим експлуатації автомобіля – морози, обмерзлі дороги і велика кількість припорошених снігом ям та нерівностей лише прискорюють процеси зношування. А в цей час максимальна впевненість на дорозі – запорука безпеки водія та пасажирів. Вихід: переконатися в ідеальній працездатності всіх запчастин автомобіля, особливо – підвіски та гальмівної системи.

 

Тому компанія PEUGEOT пропонує українським автоприхильникам нову сервісну програму: вигіднішу ціну на запчастини для підвіски та гальмівної системи. Власники автомобілів PEUGEOT можуть придбати деталі за спеціальною ціною – зі знижкою 20% від регулярного прайсу. Причому мова йде про оригінальні деталі, які повністю відповідають заводським експлуатаційним характеристикам PEUGEOT. Таким чином, можна повернути своєму автомобілю його вишколені ходові якості, а заощаджені гроші витратити на купівлю різних дрібниць: нових щіток склоочисника, зимової рідини склоомивача, щітки-скребка, гумових килимків, і зустріти зиму у всеозброєнні.

Дана сервісна програма діє з 1 жовтня до 30 листопада 2019 года


Справка о компании Peugeot Автоцентр на Столичном

Peugeot Автоцентр на Столичном«Автоцентр на Столичном» является подразделением Корпорации «УкрАВТО» и на сегодняшний день уже более 12 лет занимает одну из лидирующих позиций на автомобильном рынке Украины по продаже автомобилей.
Регион: Киев. Контакты: (044) 492-69-89, , Киев, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


PEUGEOT NEW 2008 SUV в наличии в Автоцентр на СтоличномPEUGEOT NEW 2008 SUV в наличии в Автоцентр на Столичном
Откройте для себя НОВЫЙ PEUGEOT 2008 SUV: инновационный, мощный, динамичный и экономичный кроссовер

Бренд Peugeot в Украине заявляет о возобновлении работы автосалоновБренд Peugeot в Украине заявляет о возобновлении работы автосалонов
Бренд PEUGEOT в Украине заявляет о возобновлении работы автосалонов и дилерских центров начиная с 07 апреля 2020 года.

Автомобиль года: 6 наград для PeugeotАвтомобиль года: 6 наград для Peugeot
2 марта в Женеве новый PEUGEOT 208 завоевал титул «Европейский автомобиль года» и принес Бренду PEUGEOT шестую награду в самой престижной автомобильной номинации в Европе.