Готуємось до зими! PEUGEOT пропонує 20% знижки на запчастини підвіски та гальмівної системи

В період з 1 жовтня до 30 листопада 2019 року PEUGEOT на 20% знижує ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи. Це дозволить автомобілістам підготувати свій улюблений PEUGEOT до зимового сезону з відчутною вигодою. Пропозиція діє на всіх авторизованих СТО Бренда.

 

Відточена керованість, комфорт від їзди і знаходження в автомобілі, впевненість в дорозі – ось за що вибирають автомобілі PEUGEOT у світі та в Україні. Але зима вносить свої корективи в звичний режим експлуатації автомобіля – морози, обмерзлі дороги і велика кількість припорошених снігом ям та нерівностей лише прискорюють процеси зношування. А в цей час максимальна впевненість на дорозі – запорука безпеки водія та пасажирів. Вихід: переконатися в ідеальній працездатності всіх запчастин автомобіля, особливо – підвіски та гальмівної системи.

 

Тому компанія PEUGEOT пропонує українським автоприхильникам нову сервісну програму: вигіднішу ціну на запчастини для підвіски та гальмівної системи. Власники автомобілів PEUGEOT можуть придбати деталі за спеціальною ціною – зі знижкою 20% від регулярного прайсу. Причому мова йде про оригінальні деталі, які повністю відповідають заводським експлуатаційним характеристикам PEUGEOT. Таким чином, можна повернути своєму автомобілю його вишколені ходові якості, а заощаджені гроші витратити на купівлю різних дрібниць: нових щіток склоочисника, зимової рідини склоомивача, щітки-скребка, гумових килимків, і зустріти зиму у всеозброєнні.

Дана сервісна програма діє з 1 жовтня до 30 листопада 2019 года


Справка о компании Peugeot Автоцентр на Столичном

Peugeot Автоцентр на Столичном«Автоцентр на Столичном» является подразделением Корпорации «УкрАВТО» и на сегодняшний день уже более 12 лет занимает одну из лидирующих позиций на автомобильном рынке Украины по продаже автомобилей.
Регион: Киев. Контакты: (044) 492-69-89, , Киев, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


Peugeot 508 Hybrid и 508 SW Hybrid: революционная эффективностьPeugeot 508 Hybrid и 508 SW Hybrid: революционная эффективность
Революционная эффективность гибрида: расход 1,3 л на 100 км, выбросы СО₂ 29 г/км, 54 км на электротяге в режиме 100% электромобиля

Концепт-кар Peugeot Boxer 4x4 Concept: АвантюристКонцепт-кар Peugeot Boxer 4x4 Concept: Авантюрист
Выразительный дизайн и передовая конструкция обеспечили PEUGEOT BOXER высокую популярность среди покупателей - с момента своего дебюта продано уже около 720 тыс. автомобилей!

Новая дизельная версия PEUGEOT 308 1.5 BlueHDi 130 АКПП-6 уже в Украине: больше мощности, меньше расходНовая дизельная версия PEUGEOT 308 1.5 BlueHDi 130 АКПП-6 уже в Украине: больше мощности, меньше расход
Новый высокоэффективный турбодизель предлагает высокую мощность 130 л.с. и низкий расход топлива, а современная 6-ступенчатая автоматическая коробка передач дарит легкость разгона и простоту управления автомобилем.