Безкоштовна діагностика Suzuki в дилерському центрі «ВІДІ Гранд» на Кільцевій!

Офіційний сервісний центр "ВІДІ Гранд" на Кільцевій оголошує про старт вже традиційної осінньої сервісної кампанії SUZUKI. В період з 16.09.2019 по 16.10.2019 всі власники автомобілів SUZUKI можуть провести комплексну* діагностику свого автомобіля безкоштовно**, при цьому купивши робіт або запасних частин на суму 500 грн. з ПДВ, взяти участь в розіграші цінних подарунків***.

 

В рамках всеукраїнської сервісної кампанії офіційний сервісний центр SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» пропонує провести комплекс* робіт з діагностики двигуна і ходової частини, а також взяти участь в розіграші цінних подарунків: сертифікат на обслуговування в сервісному центрі Suzuki номіналом 1000 грн. **** і 5000 грн *****. Акційна програма з діагностики містить комплекс рекомендованих SUZUKI Motor Corporation робіт по перевірці основних систем і вузлів, а також комп'ютерну діагностику за допомогою сучасного обладнання SUZUKI SDT-II.

Дізнатися про подробиці сервісної кампанії і записатися на обслуговування можна у офіційного дилера «ВІДІ Гранд» по тел. 044 224 77 00.

*Під комплексною діагностикою / комплексом робіт мається на увазі список перевірочних та діагностичних робіт:

Первинна перевірка:

 • зовнішні прилади освітлення (ліхтарі, покажчики)
 • стан щіток склоочисників
 • прилади салону (елементи керування та інше)
 • стан фільтра кондиціонера (салону)

Комп’ютерна перевірка з використанням SUZUKI SDT-II:

 • стан електронних систем
 • відсутність кодів несправностей (DTC)

Перевірка рівня та стану мастил і технічних рідин:

 • моторного мастила
 • рідини автоматичної коробки перемикання передач (якщо обладнано)
 • гальмової рідини/рідини зчеплення
 • охолоджувальної рідини
 • рідини гідропідсилювача керма (якщо обладнано)
 • рідини омивача скла

Перевірка елементів підвіски:

 • амортизатори, стійки та підшипники
 • сайлентблоки, втулки та подушки стабілізатора
 • деталі кермового механізму
 • шарнірні з’єднання та їх пильовики

Перевірка гальмівної системи:

 • гальмівні диски і колодки (зношення, пошкодження)
 • гальмівні магістралі та трубопроводи (цілісність)

Стан елементів вихлопної системи та їх кріплення

Тиск повітря та стан колісних шин

**Під безоплатною діагностикою мається на увазі можливість замовити комплекс* перевірочних-діагностичних робіт за сумарною ціною 1 грн. з ПДВ.

***Кількість подарунків обмежена (25 шт. сертифікатів номіналом «1000 грн.» і 5 шт. сертифікатів номіналом «5000 грн.»). Визначення одержувачів здійснюється шляхом ідентифікації кожного учасника через унікальний номер кузова його автомобіля (VIN). Визначення одержувачів подарунків здійснюється в двох категорія окремо (сертифікат «1000 грн.» і «5000 грн.»), за допомогою сервісу random.org. Оголошення переможців відбудеться після закінчення акції шляхом інформування смс-повідомленням та зазначенням результатів на офіційному сайті та suzuki-vidi.com.ua

****  Термін дії подарункових сертифікатів обмежений і діє з 01.11.2019 по 28.02.2020. Даний сертифікат надає можливість безкоштовно пройти одноразове обслуговування (для одного автомобіля) на авторизованому сервісному центрі SUZUKI, яке включає запасні частини, аксесуари та роботи з їх установки / заміни в межах 1000 грн. з ПДВ. Товари, згідно сертифікатів, на руки не видаються. Для того, щоб скористатися сертифікатом, потрібно звернутися до авторизованого дилера SUZUKI.  ДП «АВТО Інтернешнл» залишає за собою право на зміну умов і термінів акції.


Справка о компании «ВиДи Гранд»

«ВиДи Гранд»
Регион: Киев. Контакты: (044) 224-77-00, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!
Официальный дилер автомобилей SUZUKI «ВиДи Гранд» в г. Киеве продолжает укреплять свои позиции на рынке Украины, и сообщает об открытии нового направления деятельности - продажа и обслуживание легендарных мотоциклов SUZUKI.

Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!
Официальный дилер SUZUKI «ВИДИ ГРАНД» на Кольцевой настоятельно рекомендует тратить меньше и сообщает о специальном предложении на автомобили SUZUKI SX4.

Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!
17 січня 2017р. офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій, 60 відзначає свій перший день народження і з цієї нагоди робить приємні подарунки усім шанувальникам автомобілів Suzuki.