Сімейство родини KIA Rio повертається

Офіційний дилер автомобілів KIA «Автоцентр на Борщагівці» розпочинає осінь з поверненням до родини Kia популярних моделі сімейства KIA Rio - практичного седана і молодіжного крос-хетчбека X-Line.

KIA Rio X-Line

 

Модель захопила українців своєю зручність та універсальністю. Автомобіль KIA Rio X-Line має кліренс 170 мм, стилізований обвіс з нефарбованого пластика по периметру, більш просторий, ніж у звичайного Rio-хетчбека кузов, а також багате оснащення. Ціни* стартують від $16 600 для мінімальної комплектації.

Седан KIA Rio

В першу чергу, варто відзначити, що модель KIA Rio Sedan можна позаздрити вмістким багажником до 480 літрів, і це не межа – спробуйте лише скласти спинки задніх сидінь.

 

KIA Rio Sedan має в своєму арсеналі два бензинові мотори. Перший - 1.4 Kappa MPI розвиває 100 сил і має крутний момент в 132 Нм. Другий мотор - модернізований 1.6 Gamma MPI на 123 к.с. і 151 Нм.

Прайсові ціни стартують на дану модель від $15 300.

Запитуйте консультантів з продажу подробиці по тел. (044) 202 11 00, адже незабаром автомобілі в перших поставках прибудуть до нашого автосалону.

*Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 09.09.2019 р. Розрахунки в гривні за курсом, зазначеним на сайті www.kia.сом/ua в день виписки рахунку-фактури.


Справка о компании «Автоцентр на Борщаговке»

«Автоцентр на Борщаговке»«Автоцентр на Борщаговке» объединяет светлый и просторный автосалон площадью 850 кв.м, сервисный центр на 12 подъемников площадью около 1000 кв.м, магазин автомобильных аксессуаров и сопутствующих товаров к автомобилям. Общая площадь нового
Регион: Киев. Контакты: (044) 202-11-00, , Петропавловская Борщаговка, ул. Большая Окружная,2

Последние новости компании


Автоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО УкраїниАвтоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО України
Закінчилася всеукраїнська рейтинг-акція «Автоексперт. Краща СТО», в якому офіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці» ввійшов в ТОП 100 СТО України за підсумками 2019 року.

Дилер KIA Автоцентр на Борщагівці - Лідер року 2018Дилер KIA Автоцентр на Борщагівці - Лідер року 2018
За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу офіційного дилера KIA «Автоцентр на Борщагівці» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі...

«Інспектор» KIA Sportage на готельному бізнес-тренінгу«Інспектор» KIA Sportage на готельному бізнес-тренінгу
Минулого тижня офіційний дилер автомобілів KIA «Автоцентр на Борщагівці» прийняв участь у заході для представників готельного бізнесу – власників та топ-менеджерів.