Запрошуємо всіх автовласників Hyundai оновити свої карти навігації та програмне забезпечення

В автоцентрі Паритет оголошує про запуск кампанії - MapCare. За цією програмою всі, хто має Hyundai, який оснащений штатною навігаційною системою AVN (виробництва 2010-2019 рр.), Зможуть оновити ПЗ (навігаційні карти і системні файли) за адресою Автозаводська 24. Додатково всі учасники MapCare отримають можливість оновлювати ПЗ AVN в період від 10 років.

 

Програма MapCare була створена міжнародною компанією HERE Technologies. Співпраця Hyundai Motor Company з HERE Technologies дало готовий продукт у вигляді картографічного контенту для програмного забезпечення (системних файлів) і навігаційних карт для головних пристроїв Audio-Video-Navigation (AVN) на автомобілях Hyundai. Програма містить файли оновлень для всіх поколінь / генерацій головних пристроїв AVN - Gen1.x, Gen2.0 і інших, виробництва компаній LG і Mobis (Південна Корея). Файли оновлень доступні як для самих перших автомобілів з пристроями AVN (Santa Fe CM F / L 2010 м.р. і IX 35 EL 2010 м.р.), так і для самих нових моделей (Kona OS EV і Santa Fe TM). Оновлення карт охоплюють всю Європу (понад 45 держав), включно з Україною та сусідні країни.

Щоб оновити програмне забезпечення головних пристроїв Ви можете звернутися в наш сервісний центр на Автозаводській 24. Вартість процедури поновлення - 120 гривень. Детальніше про процес оновлення ПЗ AVN можна за телефонами (044) 537-25-19  / (067) 239-87-86.


Справка о компании «ПАРИТЕТ»

«ПАРИТЕТ»Автоцентр «ПАРИТЕТ» более 14 лет является официальным дилером HYUNDAI в Украине.
Регион: Киев. Контакты: (044) 537-25-15, (067) 247-85-67 , ул.Автозаводская, 24

Последние новости компании


Обновленная Hyundai Elantra поступила в продажу в «Паритете»Обновленная Hyundai Elantra поступила в продажу в «Паритете»
25 апреля 2019 года появилась возможность приобрести обновленный вариант Hyundai Elantra.

Hyundai Kona Electric доступна для предзаказа в «Паритете»Hyundai Kona Electric доступна для предзаказа в «Паритете»
С этого момента в автоцентре «Паритет» вы можете оформить предварительный заказ электрического кроссовера Kona Electric.

New Santa Fe нового поколения представлен в «Паритет»!New Santa Fe нового поколения представлен в «Паритет»!
25 июля украинцам была представлена модель Santa Fe 4-ого поколения. Приобрести данный автомобиль вы уже можете в автоцентре на улице Автозаводской, 24.