Автоцентр Suzuki «ВіДі Гранд» запрошує на «Suzuki Summer Drive»

Офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» запрошує поринути у світ неймовірних пригод і безмежних можливостей автомобілів Suzuki. Тільки 13 липня 2019 року Suzuki «ВіДі Гранд запрошує відкрити всі секрети автомобілів Suzuki і внести справжній драйв у повсякденне життя.

 

Зустрічайте, «Suzuki Summer Drive» - ексклюзивні тест-драйви* автомобілів Suzuki SX4, Vitara, і довгоочікуваного New Jimny.

Місце проведення: ТРЦ «EURO ПАРК», вул. Соборна, 140-А (c. Соф. Борщагівка)

Початок заходу о 12:00

У рамках заходу, організованого Suzuki «ВіДі Гранд» − енергійні тест-драйви*, сімейний відпочинок із конкурсами та вікторинами, дитячі розваги і, звичайно, гарний настрій і безліч подарунків.

Діє обов’язкова попередня реєстрація на тест-драйв* на сайті за посиланням або за телефоном +38044 224 77 00

До зустрічі на заході!

«ВіДі-Гранд» - Ваш офіційний дилер автомобілів Suzuki!

вул. Велика Кільцева, 60 (Софіївська Борщагівка)

т.+38 (044) 224 -77-00 www.suzuki-vidi.com.ua

*Кожний учасник тест-драйву повинен мати посвідчення водія категорії «В», стаж водіння не менше 3- років та стан здоров’я, що відповідає вимогам Правил дорожнього руху.


Справка о компании «ВиДи Гранд»

«ВиДи Гранд»
Регион: Киев. Контакты: (044) 224-77-00, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!
Официальный дилер автомобилей SUZUKI «ВиДи Гранд» в г. Киеве продолжает укреплять свои позиции на рынке Украины, и сообщает об открытии нового направления деятельности - продажа и обслуживание легендарных мотоциклов SUZUKI.

Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!
Официальный дилер SUZUKI «ВИДИ ГРАНД» на Кольцевой настоятельно рекомендует тратить меньше и сообщает о специальном предложении на автомобили SUZUKI SX4.

Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!
17 січня 2017р. офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій, 60 відзначає свій перший день народження і з цієї нагоди робить приємні подарунки усім шанувальникам автомобілів Suzuki.