Спеціальні ціни на автомобілі HAVAL з нагоди 1-ої річниці бренду в Україні

HAVAL святкує свій перший День Народження в Україні. З нагоди 1-ої річниці бренду в Україні компанія «Богдан-Індустрія» – офіційний дистриб’ютор автомобілів HAVAL в Україні – встановлює спеціальні вигідні ціни на весь модельний ряд HAVAL. Тільки в період з 5 липня по 31 серпня 2019 року Ви матимете можливість придбати сучасні позашляховики та кросовери HAVAL із максимальною вигодою до 130 790 грн.!* Встигніть скористатися компліментом від HAVAL! Кількість акційних автомобілів обмежена.

 

«Рік тому відбулась знакова подія: в червні 2018 року в Україні відкрився перший автосалон HAVAL, а на українському автомобільному ринку з’явився перший спеціалізований бренд позашляховиків, який пропонує високий рівень оснащення за помірною ціною. – розповідає Борис Ткаленко, директор компанії «Богдан-Індустрія». До Дня Народження HAVAL ми надаємо нашим клієнтам святкові ціни на лімітовану партію автомобілів HAVAL. Таким чином ми прагнемо подякувати прихильникам бренду за відданість, а також зробити позашляховики та кросовери HAVAL більш доступними для українських автомобілістів.»

Учасниками святкової пропозиції виступають стильний компактний кросовер HAVAL H2, 7-місний рамний позашляховик HAVAL H9 та новинка модельного ряду – інтелектуальний кросовер All New HAVAL H6.

HAVAL H2 пропонується в комплектації з 1,5-літровим бензиновим двигуном із турбонаддувом, що генерує максимальну потужність 143 к.с. Коробок передач є декілька на вибір: 6-ступенева механічна КПП або 6-ступеневий «автомат». В рамках акції HAVAL H2 можна придбати із вигодою до 31 959 грн.!*

Потужний позашляховик HAVAL H9 представлений на вибір покупців в трьох комплектаціях, оснащений 2-літровим бензиновим або дизельним двигуном в парі із 8-ступеневою автоматичною трансмісією. При покупці HAVAL H9 по спеціальній ціні Ви можете зекономити до 130 790 грн.!*

Новий високотехнологічний кросовер All New Haval H6 укомплектований потужним турбованим 1.5-літровим та 2.0-літровим бензиновими двигунами, які обладнані безпосереднім вприском та 7-ми ступеневою DCT трансмісією мокрого типу з подвійним зчепленням, що входить в «ТОП 10 трансмісій світу 2017» та характеризується невеликою паузою переключення, низькою швидкістю відмов та значно покращеною економією палива. В період акції Ваша вигода при покупці HAVAL H6 становитиме до 79 344 грн.!*

Більше інформації про спеціальну пропозицію від HAVAL Ви знайдете на офіційному сайті компанії.

*Максимальна вигода 130 790 грн. вказана на модель HAVAL H9 2018 р.в. в комплектації Dignity + із 2.0 л. бензиновим двигуном та 8АТ. Вигода 31 959 грн. вказана на модель HAVAL H2 2019 р.в. в комплектації Luxury + із 1,5 л. бензиновим двигуном та 6АТ. Вигода 79 344 грн. вказана на модель All New HAVAL H6 2018 р.в. в комплектації Intelligent + із 2.0-л. бензиновим двигуном та 7DCT. Вигода 130 790 грн. вказана на модель HAVAL H9 2018 р.в. в комплектації Dignity + із 2.0 л. бензиновим двигуном та 8АТ. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення. Пропозиція діє до 31 серпня 2019 року у всій дилерській мережі HAVAL. Склад акційних автомобілів обмежений. Деталі акції на сайті


Справка о компании Богдан Авто HAVAL

Богдан Авто HAVALНациональный Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один из основных операторов украинского автомобильного рынка.
Регион: Киев. Контакты:

Последние новости компании


Теперь автомобили HAVAL можно  заказывать со склада онлайнТеперь автомобили HAVAL можно заказывать со склада онлайн
Бренд HAVAL стремится удовлетворять индивидуальные пожелания клиентов не только за счет разнообразия модификаций кроссоверов и внедорожников, но и благодаря персонализированному сервису подбора авто.

Анонс открытия автоцентра HAVAL в СумахАнонс открытия автоцентра HAVAL в Сумах
Компания «Богдан-Индустрия» анонсирует открытие нового дилерского центра HAVAL в городе Сумы. В эту субботу, 11 мая, состоится торжественная церемония открытия 8-го по счету автоцентра HAVAL, выполненного согласно корпоративным стандартам бренда.

Состоялось открытие дилерского центра HAVAL в Чернигове!Состоялось открытие дилерского центра HAVAL в Чернигове!
13 апреля состоялось открытие официального дилерского центра HAVAL в городе Чернигов!