Тест-Драйв KONA Electric 6-7 липня в автоцентрі Паритет!

Друзі, запрошуємо Вас 6-7 липня познайомитися з новинкою і першим електро-SUV від Hyundai - Kona Electric. Тест-драйв на Kona EV - це справжній Електричний Драйв!

Комфортний і мега стрімкий розгін Kona Electric не залишить байдужим нікого. Тільки уявіть, розгін від 0 до 100 км займає 7,6 секунди! Якщо не вірите, беріть друзів, водійське посвідчення та приходьте до нас на Автозаводську 24.

 

Унікальний стиль виділяє KONA Electric з натовпу. Обтічна форма решітки радіатора і здвоєні світлодіодні фари головного світла створюють неповторне враження єдиного в своєму роді електричного автомобіля. Значний зовні, просторий всередині - це новий вид позашляховика, це KONA Electric.

Вибір з двох батарей дарує повну свободу переміщення - від 312 км (версія з батареєю 39,2 кВт•год) до 450 км (версія з батареєю 64 кВтгод) на одному заряді.

Якщо все ж таки залишились сумніви, щодо економічності цього міського кросоверу, консультанти допоможуть розібратися з варіантами зарядки авто, різницею між ними та орієнтовними тарифами на різних зарядних станціях.

Якщо бажаєте дізнатися більше, ми з радістю Вам допоможемо! Всі деталі за телефоном (044) 537-25-15 / (067) 247-85-67 (Viber, Telegram або WhatsApp).

Пройти тест-драйв на Kona EV 64 kWh можуть усі бажаючі. При собі потрібно мати водійське посвідчення та досвід водіння від 1 року.

  • Протяжність маршруту тест-драйва: 6.6 км.
  • Орієнтовний час: 20 хв.

Маршрут прокладений таким чином, щоб Ви змогли випробувати автомобіль Hyundai в різних умовах: на дорожньому покритті з дрібними вибоїнами, в насиченому міському трафіку і на швидкісних відрізках.

Чекаємо Вас в автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.


Справка о компании «ПАРИТЕТ»

«ПАРИТЕТ»Автоцентр «ПАРИТЕТ» более 15 лет является официальным дилером HYUNDAI в Украине.
Регион: Киев. Контакты: (044) 537-25-15, (067) 247-85-67 , ул.Автозаводская, 24

Последние новости компании


New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!
Украинские автолюбители получили возможность купить усовершенствованный вариант Hyundai Creta. Цена кроссовера – от 477 200 грн, доступно четыре комплектации. Новинка производится на индийском заводе компании Hyundai.

New Tucson 1.6 с дизельным двигателем доступен в Автоцентре Паритет!New Tucson 1.6 с дизельным двигателем доступен в Автоцентре Паритет!
В сентябре месяце официальный дистрибьютор Hyundai «Хюндай Мотор Украина» объявила о запуске продаж флагмана линейки бренда - Hyundai Tucson с еще одним вариантом двигателя!

Обновленная Hyundai Elantra поступила в продажу в «Паритете»Обновленная Hyundai Elantra поступила в продажу в «Паритете»
25 апреля 2019 года появилась возможность приобрести обновленный вариант Hyundai Elantra.