Автомобілі Mitsubishi * В кредит зі cтавкою 0,01% на три роки в «Ніко Діамант»

«НІКО Діамант», офіційний дилер Mitsubishi в Києві і Київській області, нагадує про кредитну програму для всіх автомобілів Mitsubishi.

 

У період з 1 червня по 31 липня 2019 року ви можете оформити кредит на автомобілі Mitsubishi з максимально вигідними і прозорими умовами для покупців на весь модельний ряд автомобілів марки Mitsubishi. При оформленні кредиту строком до 36 місяців клієнтам будуть запропоновані вигідні умови і можливість отримати кредит з відсотковою ставкою розміром всього 0,01% і з авансовим платежем від 50%. Для тих, хто вибирає більш тривалі терміни від 4-х до 6-ти років, програма передбачає відсутність будь-яких додаткових комісій і фіксовану процентну ставку на весь термін кредитування.

Умови кредитування:

 

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів з продажу офіційного дилерського центру «НІКО Діамант» на Бориспільському шосе, 13-ий км, або по телефону (044) 392-33-33.

* Ви можете придбати новий автомобіль ТМ «Mitsubishi» в кредит за процентною ставкою 0,01% на таких умовах: максимальний строк, на який видається кредит – 3 роки, мінімальний розмір першого внеску – від 50 % вартості автомобіля, максимальна сума, на яку може бути виданий кредит, – 1 250 000 грн., процентна ставка – 0.01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 3.50 %, реальна річна процентна ставка – 2.27% річних. Кредитування здійснюється АТ «ОТП БАНК» (ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р.). Ця пропозиція дійсна на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС) в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors, з 01.06.2019 р. по 31.07.2019 р. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua


Справка о компании НИКО Диамант

НИКО ДиамантНИКО Диамант - официальный дилерский центр Mitsubishi Motors в Киеве и Киевской области, автосалон которого расположен на Левом берегу города Киева.
Регион: Киев. Контакты: (044) 392-33-33, , Бориспольское шоссе, 13й км.

Последние новости компании


«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross
Автосалон «НИКО Диамант» на Бориспольском шоссе, официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве, приглашает автолюбителей пройти тест-драйв долгожданной новинки - нового Mitsubishi Eclipse Cross.

«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017
Компания «НИКО Диамант», официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве и Киевской области, приглашает на экспозицию L200 на международной строительной выставке InterBuildExpo.

«НИКО Диамант» приглашает на внедорожный тест-драйв с двукратным победителем ралли «Дакар»«НИКО Диамант» приглашает на внедорожный тест-драйв с двукратным победителем ралли «Дакар»
Компания «НИКО Диамант» приглашает своих клиентов на внедорожный тест-драйв новых моделей автомобилей Mitsubishi при участии японской легенды ралли, двукратного победителя ралли «Дакар», гонщика Хироши Масуока.