«НІКО Форвард Мегаполіс» пропонує спеціальні кредитні умови на Ford Mondeo

«НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Ford в Києві та Київській області, пропонує вигідні кредитні умови для придбання Ford Mondeo - 0,01% на 3 роки.

 

Елегантний та сучасний міський седан Ford Mondeo  впродовж років вражає автолюбителів своїми динамічними та економічними характеристиками. Автомобіль оснащений інтелектуальними технологіями, що забезпечує водієві більш легке та комфортне керування постійно враховуючи дорожні умови, інші транспортні засоби та вашу власну манеру керування. 

Гама двигунів повністю оновленого Mondeo потішить динамічними якостями, а комбінація з продуманого дизайну та передової конструкції дає вражаючу економію та низький рівень викиду CO2.

Дилерський центр «НІКО Форвард Мегаполіс» для покупців Ford Mondeo пропонує спеціальну програму кредитування під 0,01% на 3 роки.

Ціни на авто стартують від 669 616 грн.

За більш детальною інформацією щодо пропозиції звертайтеся до консультантів дилерського центру «НІКО Форвард Мегаполіс» за телефоном (044) 392-11-11 або безпосередньо в автосалон на Бориспільське шосе, 13-й км.


Справка о компании «НИКО Форвард Мегаполис»

«НИКО Форвард Мегаполис»«НИКО Форвард Мегаполис» - концептуальный 3-S комплекс, объединяющий шоу-рум площадью 512 кв. м., сервис, продажу запчастей и аксессуаров. Салон является первым салоном в регионе, построенным согласно новым европейским стандартам бренда.
Регион: Киев. Контакты: (044) 392-11-11, , Бориспольское шоссе, 13-й км.

Последние новости компании


Новый Ford Focus уже представлен в «НИКО Форвард Мегаполис»Новый Ford Focus уже представлен в «НИКО Форвард Мегаполис»
Еще больше новаторских решений и практичности представлен в новом Ford Focus, уже в наличии в «НИКО Форвард Мегаполис».

Ford Fiesta от 315 700 грн у официального дилера Ford «НИКО Форвард Мегаполис»Ford Fiesta от 315 700 грн у официального дилера Ford «НИКО Форвард Мегаполис»
Мощный Ford Fiesta - автомобиль будущего, который объединил в себе все современные и инновационные технологии.

«НИКО Форвард Мегаполис» приглашает на тест-драйв Ford Fiesta нового поколения«НИКО Форвард Мегаполис» приглашает на тест-драйв Ford Fiesta нового поколения
«НИКО Форвард Мегаполис», официальный дилер Ford в Киеве и Киевской области, сообщает о наличии и приглашает на тест-драйв новой Ford Fiesta.