Отримай ГБО в комплекті при покупці All New Haval H6

Шукаєте потужний і сучасний кросовер з економним двигуном? Тоді зверніть Вашу увагу на модель All New Haval H6! З 1 травня 2019 року в усіх дилерських центрах HAVAL діє вигідна акційна пропозиція. Згідно з умовами акції кожен покупець автомобіля All New Haval H6 отримує комплект ГБО ROMANO autogas.*

 

«Ціни на бензин і дизельне паливо невпинно зростають. Орієнтуючись на потреби наших клієнтів, ми запускаємо акцію, яка дозволить істотно заощадити кошти. – коментує Борис Ткаленко, директор «Богдан-Індустрія». По-перше, скориставшись даною пропозицією, Ви заощадите на придбанні ГБО. За умовами акції кожен клієнт, який купує All New Haval H6, отримує ГБО в комплекті з автомобілем. По-друге, під час експлуатації автомобіля Ви зможете заощадити на подальших витратах на паливо, так як ціна на газ істотно нижче в порівнянні з вартістю бензину або дизельного палива. На додаток до цього, в акції бере участь автомобіль All New Haval H6, з інноваційними двигунами 2,0 GDIT і 1.5GDIT, які використовують технологію CVVT і CVVL. Дана технологія дозволяє ефективно знизити споживання палива на 8,4%, збільшити потужність на 12,7%, а також крутний момент – на 35,7%. »

Відзначимо, що All New Haval H6 – це абсолютно нова модель з точки зору потужності і ефективності використання палива. 190 коней дозволяють All New Haval H6 з впевненістю долати бездоріжжя. Також, All New Haval H6 забезпечує відмінне прискорення менше 9 секунд до 100 км / год, тому що новий 2,0 GDIT двигун обладнаний електронним регулюванням турбіни, яка дозволяє досягти крутного моменту в 340 Нм при 3200 об / хв.

*При покупці автомобіля All New HAVAL H6 в комплекті до авто надається ГБО ROMANO autogas. ГБО встановлюється за рахунок клієнта після 5000 км пробігу. При установці ГБО гарантія на автомобіль зберігається. Акція діє в період з 1 травня по 30 червня 2019 року. Склад акційних автомобілів обмежений.


Справка о компании Богдан Авто HAVAL

Богдан Авто HAVALНациональный Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один из основных операторов украинского автомобильного рынка.
Регион: Киев. Контакты:

Последние новости компании


Анонс открытия автоцентра HAVAL в СумахАнонс открытия автоцентра HAVAL в Сумах
Компания «Богдан-Индустрия» анонсирует открытие нового дилерского центра HAVAL в городе Сумы. В эту субботу, 11 мая, состоится торжественная церемония открытия 8-го по счету автоцентра HAVAL, выполненного согласно корпоративным стандартам бренда.

Состоялось открытие дилерского центра HAVAL в Чернигове!Состоялось открытие дилерского центра HAVAL в Чернигове!
13 апреля состоялось открытие официального дилерского центра HAVAL в городе Чернигов!

Анонс открытия автоцентра HAVAL в ЧерниговеАнонс открытия автоцентра HAVAL в Чернигове
Компания «Богдан-Индустрия» анонсирует открытие нового дилерского центра HAVAL в городе Чернигов. В эту субботу, 13 апреля, состоится торжественная церемония открытия 7-го по счету автоцентра HAVAL, выполненного согласно корпоративным стандартам бренда.