«НІКО ДІАМАНТ» запрошує на Mitsubishi Off-Road Day

«НІКО Діамант», офіційний дилер Mitsubishi в Києві та Київській області, запрошує цієї суботи -20.04.2019 р. на Mitsubishi Off-Road Day.

 

20 квітня з 10:00 до 19:00 запрошуємо на незабутній та захоплюючий Off-Road тест-драйв таких нестримних позашляховиків як: Mitsibishi Pajero Sport, та Mitsubishi L200.

Offroad-траса має різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Повний маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження яких дозволить оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.

В рамках заходу ви маєте унікальну можливість вперше випробувати на позашляховій трасі новинку 2019 року - легендарний пікап Mitsubishi L200 та переконатись у досконалості його ергономічних характеристик. Автомобіль готовий   запропонувати покупцям свої нові переваги: оригінальний дизайн, покращений салон, інноваційні системи для бездоріжжя.

Окрім тест-драйвів на гостей заходу чекають частування, приємні враження, корисні рекомендації фахівців дилерського центру і спеціальні пропозиції на автомобілі.

Реєстрація на тест-драйв відкрита за номером телефону (044) 392 33 33.

Приходьте познайомитись та випробувати новинку за екстремальних умов в дилерському центру «НІКО Дімант», за адресою: Бориспільське шосе, 13-ий км.


Справка о компании НИКО Диамант

НИКО ДиамантНИКО Диамант - официальный дилерский центр Mitsubishi Motors в Киеве и Киевской области, автосалон которого расположен на Левом берегу города Киева.
Регион: Киев. Контакты: (044) 392-33-33, , Бориспольское шоссе, 13й км.

Последние новости компании


«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross
Автосалон «НИКО Диамант» на Бориспольском шоссе, официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве, приглашает автолюбителей пройти тест-драйв долгожданной новинки - нового Mitsubishi Eclipse Cross.

«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017
Компания «НИКО Диамант», официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве и Киевской области, приглашает на экспозицию L200 на международной строительной выставке InterBuildExpo.

«НИКО Диамант» приглашает на внедорожный тест-драйв с двукратным победителем ралли «Дакар»«НИКО Диамант» приглашает на внедорожный тест-драйв с двукратным победителем ралли «Дакар»
Компания «НИКО Диамант» приглашает своих клиентов на внедорожный тест-драйв новых моделей автомобилей Mitsubishi при участии японской легенды ралли, двукратного победителя ралли «Дакар», гонщика Хироши Масуока.