По-справжньому весняні ціни на кросовери Suzuki!

Офіційний дилер автомобілів Suzuki «ВіДі Гранд» запрошує відкрити нову весну з новими цінами на кросовери Suzuki. В автосалоні «ВіДі Гранд» на Кільцевій з 15 березня 2019 року ціни знижені на усі моделі автомобілів Suzuki!

 

Оновлена Vitara, що уособлює собою безкомпромісну якість і досконалість представлена тепер з двома новими двигунами ВоosterJet: 1,0 л. (112 к.с.) і витратою бензину від 5,2 л./100 км та 1,4л. (140 к.с.) з витратою пального від 5,9 л/100 км. Відтепер оновлена модель пропонується в комплектаціях з більш досконалими функціями безпеки: система автоматичного гальмування Dual Sensor Brake Support (DSBS), адаптивним круїз-контролем (АСС) з функцією Stop & Go, система попередження про виїзд зі смуги, система контролю сліпих зон (BSM) і система допомоги при виїзді заднім ходом (RCTA).

Зараз ціни на оновлену версію стартують від 430 000 грн* за базову комплектацію.

Suzuki SX4, завдяки своєму унікальному стилю та принципово новим інноваціям, уособлює крок вперед оригінального кросовера Suzuki. Сміливий дизайн автомобіля підкреслює привабливість Suzuki SX4, а силові агрегати: «атмосферний» 1,6 та турбований 1,4 ВоosterJet демонструють економію пального зберігаючи задоволення від керування. Ціна на модель Suzuki SX4 стартує від 468 800 грн* за комплектацію GL 1.6 л (2WD).

Автоцентр «ВіДі Гранд» на Кільцевій запрошує випробувати справжню силу кросоверів Suzuki. Для тест-драйву представлені такі моделі та комплектації: Suzuki Vitara 1,4 (4WD), Suzuki Vitara 1.0 (4WD), Suzuki SX4 1,4 (4WD), Suzuki SX4 1.6 (2WD).

Подробиці в автосалоні за адресою: вул. Велика Кільцева,60 (Софіївська Борщагівка) або у консультантів за телефоном: 044 224 77 00

«ВіДі Гранд» - ваш офіційний дилер SUZUKI на Кільцевій!


Справка о компании «ВиДи Гранд»

«ВиДи Гранд»
Регион: Киев. Контакты: (044) 224-77-00, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!
Официальный дилер автомобилей SUZUKI «ВиДи Гранд» в г. Киеве продолжает укреплять свои позиции на рынке Украины, и сообщает об открытии нового направления деятельности - продажа и обслуживание легендарных мотоциклов SUZUKI.

Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!
Официальный дилер SUZUKI «ВИДИ ГРАНД» на Кольцевой настоятельно рекомендует тратить меньше и сообщает о специальном предложении на автомобили SUZUKI SX4.

Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!
17 січня 2017р. офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій, 60 відзначає свій перший день народження і з цієї нагоди робить приємні подарунки усім шанувальникам автомобілів Suzuki.