Завітайте на сервіс KIA - отримайте можливість виграти одну з захоплюючих подорожей!

Завітайте в "Автоцентр на Харківському" на сервісне обслуговування автомобіля KIA або іншої автомобільної марки та отримайте можливість виграти один з захоплюючих вікендів.

 

Для участі в розіграші учасник повинен виявити бажання, заповнити анкету, провести технічне обслуговування або поточний ремонт автомобіля на суму від 2500 грн. (з ПДВ.), за умови використання запасних частин придбаних у ТОВ «Автоцентр на Харківському».

Розіграш призів відбудеться 22 квітня з 11:00 до 12:00 год. шляхом системи випадкового відбору RANDOM.ORG. Форма відображення результатів – публічне оголошення у вигляді публікації на сайті та на сторінці facebook. Після оприлюднення результатів розіграшу, переможці мають звернутися у ТОВ «Автоцентр на Харківському» за тел. (044) 393-23-34 або безпосередньо завітавши до автоцентру за адресою м.Київ, Харківське шосе, 179.

Для переможців передбачені наступні призи:

  • Перше місце: романтична прогулянка на яхті (на 2-ох осіб)
  • Друге місце: прогулянка на квадроциклах (на 2-ох осіб)
  • Трете місце: прогулянка на швидкісному катері (на 4-ох осіб)

Прийняти участь в конкурсі

Пропозиція діє з 20.03.2019 до 20.04.2019. Сутністю рекламного заходу є розіграш для учасників, що проводиться організатором ТОВ «Автоцентр на Харківському», з можливістю для учасників отримати вказаний призовий фонд за 1,20 грн. (з ПДВ). Детальні умови у консультантів з сервісу або за тел. (044) 393-23-34. Під пропозицією мається на увазі рекламний захід "Завітайте на сервіс KIA - отримайте шанс стати учасником розіграшу захоплюючого вікенду"


Справка о компании Автоцентр KIA на Харьковском

Автоцентр KIA на ХарьковскомАвтоцентр KIA на Харьковском - официальный дилер КIA , занимается продажей и обслуживанием автомобилей южнокорейской корпорации KIA Motors, выпускающего качественные автомобили.
Регион: Киев. Контакты: (044) 393-23-33, ул. Харьковское шоссе, 179

Последние новости компании


KIA Sportage 2020 року випуску нові комплектації та повний привідKIA Sportage 2020 року випуску нові комплектації та повний привід
Оновлений пакет опцій, повний привід та незмінний комфорт кросовера – і кожна ваша поїздка даруватиме впевненість та задоволення за кермом.

Rio X-line майже кросовер!Rio X-line майже кросовер!
Для псевдо позашляхової версії Rio навіть придумали термін «крос-хетчбек» - це майже кросовер - новий хетчбек В-класу. Позашляховий обвіс, високий кліренс, рейлінги.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!
Отличная новость для почитателей марки KIA, новый Sorento доступен к предварительному заказу, а первые поставки автомобилей ожидаются в марте этого года...