«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на Дні відкритих дверей з нагоди оновленої Suzuki Vitara

«НІКО Істлайн Мегаполіс» офіційний дилер Suzuki в Києві і Київській області, запрошує на Дні відкритих дверей, присвячені новинці 2019 року- оновленому Suzuki Vitara.

 

«НІКО Істлайн Мегаполіс» в ці вихідні – 2 та 3 березня, презентує оновлену довгоочікувану модель Suzuki Vitara.

Оновлена SUZUKI Vitara - поліпшена версія бестселера компактного кросовера B-класу в Україні. Удосконалений дизайн, оновлений інтер'єр, унікальна система повного приводу ALL GRIP 4WD, що значно збільшує позашляхові характеристики. Відтепер також доступні система попередження про виїзд зі смуги, система контролю сліпих зон (BSM) і система допомоги при виїзді заднім ходом (RCTA).Ціни на оновлену версію стартують від 449 900 грн за базову комплектацію. 

Окрім тест-драйвів на гостей заходу чекають частування, приємні враження, корисні рекомендації фахівців дилерського центру і спеціальні пропозиції на автомобілі.

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з новим автомобілем або ж записатися на індивідуальний тест-драйв оновленої Suzuki Vitara в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе, тел. (044) 394 55 54.


Справка о компании НИКО Истлайн Мегаполис Suzuki

НИКО Истлайн Мегаполис Suzuki«НИКО Истлайн Мегаполис» - концептуальный 3-S комплекс, объединяющий шоу-рум, сервис, продажу запчастей и аксессуаров. 
Регион: Киев. Контакты: (044) 394-55-54, , Бориспольское шоссе, 13-й км.

Последние новости компании


«НИКО Истлайн Мегаполис» предлагает специальную цену на  Suzuki Vitara - от 427 000 грн.«НИКО Истлайн Мегаполис» предлагает специальную цену на Suzuki Vitara - от 427 000 грн.
Suzuki Vitara обладатель титула Автомобиль года 2015, бестселлер среди компактных кроссоверов 2016.

«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki SX4«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki SX4
«НИКО Истлайн Мегаполис», официальный дилер Suzuki в Киеве и Киевской области, приглашает на тест-драйв полноприводной Suzuki SX4 в максимальной комплектации GLX.

«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki Vitara S«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki Vitara S
«НИКО Истлайн Мегаполис», официальный дилер Suzuki в Киеве и Киевской области,приглашает на тест-драйв заряженной версии кроссовера Vitara S.