Спеціальна ціна на заміну мастила в двигуні негарантійних автомобілів Suzuki у «ВіДі Гранд» на Кільцевій

Автосалон «ВіДі Гранд» на Кільцевій запрошує до офіційного сервісного центру Suzuki, де оголошено акційну ціну на заміну мастила в двигуні для негарантійного парку автомобілів.

 

Турбуючись про комфорт експлуатації автомобілів Suzuki , сервісний центр пропонує кожному власнику негарантійного автомобіля Suzuki провести заміну мастила в двигуні з економією до 30% і акційною ціною – від 1440 грн*. Рекомендуємо поспішати, спеціальна пропозиція діє до 31.03.2019 р.

Крім того, офіційний сервісний центр Suzuki «ВіДі Гранд» гарантує своїм клієнтам високу якість обслуговування із застосуванням оригінальних запасних частин і витратних матеріалів.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60 (с. Софіївська Борщагівка).

Телефон: +38 (044) 224 77 00

Сайт

Графік роботи сервісного центру «ВіДі Гранд»:

  • Пн. - Сб. з 8:00 до 20:00
  • Нд. з 9:00 до 18:00

*Ціна вказана на модель Suzuki SX4, рік випуску яких до 28.01.2016 р.  Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, знижок, і бали за бонусною програмою лояльності на картки клієнтів не нараховуються. Умови пропозиції дійсні з 28.01.2019 по 31.03.2019 р ТОВ «ВіДі Гранд» залишає за собою право змінювати терміни та умови цієї пропозиції. Адреса: м.Київ, вул. Велика Кільцева, 60 (с. Софіївська Борщагівка)


Справка о компании «ВиДи Гранд»

«ВиДи Гранд»
Регион: Киев. Контакты: (044) 224-77-00, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!
Официальный дилер автомобилей SUZUKI «ВиДи Гранд» в г. Киеве продолжает укреплять свои позиции на рынке Украины, и сообщает об открытии нового направления деятельности - продажа и обслуживание легендарных мотоциклов SUZUKI.

Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!
Официальный дилер SUZUKI «ВИДИ ГРАНД» на Кольцевой настоятельно рекомендует тратить меньше и сообщает о специальном предложении на автомобили SUZUKI SX4.

Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!
17 січня 2017р. офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій, 60 відзначає свій перший день народження і з цієї нагоди робить приємні подарунки усім шанувальникам автомобілів Suzuki.