KIA запрошує відвідати «Осінній сервіс»

«Автоцентр на Борщагівці» оголошує про старт осінньої сервісної кампанії, в рамках якої власники KIA  можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля лише за 240 грн., а також отримати вигоду до 15% на послуги і до 20% на запчастини під час усунення виявлених недоліків.

 

У період з 15 жовтня до 31 грудня 2018 року у офіційного дилера автомобілів KIA «Автоцентр на Борщагівці» діятимуть спеціальні умови в рамках кампанії «Осінній сервіс KIA », яка дозволить підготувати автомобіль до зимової експлуатації із значною вигодою.

Так, власники корейських автомобілів можуть здійснити комплексну діагностику свого KIA лише за 240 грн. з ПДВ. До переліку послуг з діагностики входять:

  • діагностика ходової частини та рульового управління;
  • діагностика гальмівної системи;
  • діагностика рівня технічних рідин;
  • діагностика електронних систем автомобіля;

Здійснити шиномонтаж* та контроль і регулювання кутів встановлення коліс** можна за ціною від 240 грн з ПДВ.

У разі виявлення під час проведення вищезгаданих робіт недоліків, несправностей, власник автомобіля KIA  може замовити усунення цих недоліків, при цьому вигода на роботи складає до 20%, вигода на запчастини складає до 15% від вартості відповідних робіт та запчастин на момент проведення робіт.

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО або по телефону (044) 202 11 00.

*Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль. Роботи з шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (грузи та інше), а також можливі додаткові роботи.

**Контроль та регулювання кутів встановлення передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів встановлення задніх коліс сплачується додатково (72 грн з ПДВ), без врахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється під час проведення робіт з регулювання. Роботи з регулювання не включають в себе необхідні витратні матеріали та запчастини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (регулювальні шайби, болти, гайки та інше).


Справка о компании «Автоцентр на Борщаговке»

«Автоцентр на Борщаговке»«Автоцентр на Борщаговке» объединяет светлый и просторный автосалон площадью 850 кв.м, сервисный центр на 12 подъемников площадью около 1000 кв.м, магазин автомобильных аксессуаров и сопутствующих товаров к автомобилям. Общая площадь нового
Регион: Киев. Контакты: (044) 202-11-00, , Петропавловская Борщаговка, ул. Большая Окружная,2

Последние новости компании


KIA Sportage отримає спеціальну комплектацію Classic за ціною від 15 900 Євро!KIA Sportage отримає спеціальну комплектацію Classic за ціною від 15 900 Євро!
Вже на початку листопада на ринок України надійде спеціальна комплектація оновленого KIA Sportage. Версія Classic (Класік) робить легендарний компактний кросовер ще доступнішим, адже ціни на нього стартують з відмітки 15 900 Євро.

У Парижі KIA розкрила подробиці щодо європейської версії електромобіля Niro EVУ Парижі KIA розкрила подробиці щодо європейської версії електромобіля Niro EV
Відтепер до практичності, безпеки та впізнаваного дизайну гібрида Niro додалися повна відсутність шкідливих емісій та запас ходу до 450 км.

У Парижі відбулася глобальна прем’єра абсолютно нового KIA ProCeedУ Парижі відбулася глобальна прем’єра абсолютно нового KIA ProCeed
2 жовтня компанія KIA Motors представила ProCeed, абсолютно нову модель лінійки Ceed з кузовом типу Shooting Brake. Автомобіль має приголомшливий дизайн та поєднує практичність універсалу та динаміку по-справжньому гарячого хетчбека.