Автомобілі SUZUKI в кредит на 3 роки від 0,01% річних *

Автоцентр «ВіДі Гранд», офіційний дилер автомобілів SUZUKI в Київському регіоні, розширює свій спектр пропозицій для клієнтів і пропонує нову кредитну програму на придбання автомобілів спільно з партнером АТ «ОТП Банк».

 

Із 10 липня 2018 року всі автолюбителі можуть скористатися спеціальною програмою автокредитування від ОТП Банку та придбати автомобілі Suzuki на вигідних умовах. Головні переваги програми - це 0,01%* річних за умови кредитування до 3 років з початковим внеском від 60%. У разі оформлення кредиту з авансовим внеском від 20% до 50% фінансова програма передбачає фіксовану процентну ставку. Кредитна програма поширюється на весь модельний ряд Suzuki і діє до 31 серпня 2018 року.

Ця пропозиція як ніколи актуальна під час дії спеціальних цін на популярні моделі Vitara і SX4, які можна придбати від 433 000 гривень до кінця літа (до 31.08.2018 включно)**.

 

Дізнатися більше про фінансову програму, а також подробиці акції та ціни на всі комплектації можна в офіційного дилера SUZUKI «ВіДі Гранд» за адресою: вул. Велика Кільцева, 60 (Соф. Борщагівка).

Крім того, в автосалоні можна випробувати найпопулярніші автомобілі модельного ряду SUZUKI: харизматичний Suzuki Vitara, турбовану версію Vitara S та міський кросовер SX4. Записатися на тест-драйв можна за тел. 044 591 88 88 або on-line

*Умови кредитування: процентна ставка - 0,01% річних (база нарахування 365 днів у році), максимальний термін кредитування - 36 місяців, мінімальний розмір першого внеску - від 60% вартості автомобіля, одноразова комісія - 2,99%, максимальна сума, на яку може бути виданий кредит, - до 1250000 грн. Реальна відсоткова ставка - 2,08% річних. Кредитує АТ «ОТП Банк» (ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011). Пропозиція з кредитування дійсна на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС).

** ціна вказана на базову версію моделі Vitara GL


Справка о компании «ВиДи Гранд»

«ВиДи Гранд»
Регион: Киев. Контакты: (044) 224-77-00, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!Бросьте вызов дороге. Встречайте мотоциклы Suzuki в официальном центре «ВиДи Гранд» на Кольцевой!
Официальный дилер автомобилей SUZUKI «ВиДи Гранд» в г. Киеве продолжает укреплять свои позиции на рынке Украины, и сообщает об открытии нового направления деятельности - продажа и обслуживание легендарных мотоциклов SUZUKI.

Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!Покупай SUZUKI SX4 в «Види Гранд» - тратьте меньше! Каско на год в подарок!
Официальный дилер SUZUKI «ВИДИ ГРАНД» на Кольцевой настоятельно рекомендует тратить меньше и сообщает о специальном предложении на автомобили SUZUKI SX4.

Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій святкує День народження! Перший рік успіху!
17 січня 2017р. офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій, 60 відзначає свій перший день народження і з цієї нагоди робить приємні подарунки усім шанувальникам автомобілів Suzuki.