Сплачуй менше – отримуй більше!

Volkswagen Polo Sedan – це стильний, надійний, комфортний автомобіль за доступною ціною та з додатковою вигодою!

Обираючи VW Polo Sedan з фінансуванням (кредит, лізинг) від автосалону «КарпатиАвтоцентр» Ви гарантовано отримаєте страховий поліс КАСКО в ПОДАРУНОК!

 

Скориставшись цією пропозицією Ви не тільки станете власником автомобіля світового бренду Volkswagen, а і на зекономлені кошти поїдете у омріяну подорож.

Не відкладайте мрію на потім, а скоріш завітайте у автосалон «КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична, 2В. ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ТІЛЬКИ ДО 31.08.2018р.

Більше інформації дізнавайтесь за тел. (0372)543 888, 050 374 44 55 або в автосалоні за адресою м.Чернівці вул.Енергетична 2В.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрОфіційний дилер Volkswagen автосалон «КарпатиАвтоцентр» в Західному регіоні, Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen.
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-44-55, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична, 2В

Последние новости компании


The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.

В автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW AmarokВ автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW Amarok
Ми раді повідомити Вас про те, що в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» СТАРТУЮТЬ продажі довгоочікуваної моделі Volkswagen Amarok HL Volcano з потужним дизельним мотором 3.0, 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та з постійним повним приводом.