Спеціальна пропозиція!

Ти мрієш про SEAT? Тоді не зволікай. Акційна пропозиція від автосалону «Авто-Київ».

 

Спеціальні ціни на партію автомобілів SEAT, що вже знаходяться в Україні.

Термін дії пропозиції – до 31.07.2018р.

Детальну інформацію щодо комплектацій, наявності і придбання автомобілів Ви можете дізнатися за тел.044 490 10 97, або на сайті.

 


Справка о компании ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «АВТО-КИЕВ»Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490 10 97, , пр-т Победы, 67

Последние новости компании


Новий Tarraco: позашляховик, що оптимально довершує наймасштабніше розширення портфоліо продуктів в історії SEATНовий Tarraco: позашляховик, що оптимально довершує наймасштабніше розширення портфоліо продуктів в історії SEAT
З виходом нового флагмана Tarraco наймасштабніше розширення портфоліо продуктів в історії SEAT сягнуло свого апогею.

Компанія «Авто-Київ» передала 30 тисяч гривень на благодійністьКомпанія «Авто-Київ» передала 30 тисяч гривень на благодійність
В рамках соціальної відповідальності компанії «Авто-Київ» за сприяння Porsche Finance Group Ukraine національній дитячій лікарні «Охматдит» було передано сертифікат номіналом 30 тисяч гривень.

Успіх SEAT із новим SEAT TarracoУспіх SEAT із новим SEAT Tarraco
SEAT Tarraco вже тут.  Автомобіль назвали на честь середземноморського міста Таррагона - історичного й культурного центру з величною архітектурою, яке водночас вражає молодим пригодницьким духом.