Ви – купуєте Toyota Corolla! Ми – надаємо на додачу один із шести пакетів аксесуарів на вибір!

Шановні клієнти! Ми раді повідомити Вам про приємну новину — тільки з 15.06.2018 по 15.08.2018 у Вас є можливість придбати Toyota Corolla та отримати на додачу один із шести пакетів аксесуарів на вибір! Тож, скористайтеся спеціальною пропозицією і встигніть вигідно придбати Toyota Corolla!

 

ПРИДБАВШИ TOYOTA COROLLA, ВИ ОТРИМУЄТЕ НА ДОДАЧУ ОДИН ІЗ ШЕСТИ ПАКЕТІВ АКСЕСУАРІВ НА ВИБІР:

  • Пакет аксесуарів № 1 – ДРАЙВ для комплектацій: City / Live

Легкосплавні диски R15;

Бризговики;

Килимки в салон гумові;

Килимок багажного відділення;

Підкрилки із шумоізоляцією.

 

  • Пакет аксесуарів № 2 – ПРАКТИЧНИЙ для комплектацій: City / Live

Алюмінієві накладки порогів;

Захисні плівки під ручки;

Органайзер багажного відділення;

Задні парктроніки;

Іммобілайзер;

Підкрилки із шумоізоляцією.

 

  • Пакет аксесуарів № 3 – БЕЗПЕКА для комплектацій: City / Live

Захисні плівки під ручки;

Задні парктроніки;

Бризговики;

Килимки в салон гумові;

Килимок багажного відділення;

Іммобілайзер;

Сигналізація.

 

  • Пакет аксесуарів № 4 – УНІВЕРСАЛЬНИЙ для комплектацій: Active / Style

Легкосплавні диски R16;

Іммобілайзер;

Підкрилки із шумоізоляцією.

 

  • Пакет аксесуарів № 5 – НАВІ 1 для комплектацій: Active / Style

Навігація;

Бризговики;

Килимки в салон гумові;

Килимок багажного відділення;

Іммобілайзер;

 

  • Пакет аксесуарів № 6 – НАВІ 2 для комплектацій: Active / Style

Алюмінієві накладки порогів;

Захисні плівки під ручки;

Задні парктроніки;

Навігація;

Бризговики;

Килимки в салон гумові;

Килимок багажного відділення.

 

Сподіваємось, що дана акційна пропозиції від Тойота ВіДі Автострада не залишать Вас байдужим і допоможе зберегти ваші сили, заощадити час і гроші! Завітайте і випробуйте елегантний і стильний седан Toyota Corolla на тест-драйві!

Пройти тест-драйв 

Якщо у Вас з`явилися додаткові питання, уточнюйте, будь ласка, за номерами телефонів: 380445033350 або: 380995033305, аб за адресою: вул. Велика Кільцева, 56, с. Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна.

Ласкаво просимо!

 * Під наданням на додачу мається на увазі надання кожному покупцю автомобіля Toyota Corolla одного із шести пакетів аксесуарів на вибір, за умови придбання автомобіля Toyota Corolla у період з 15.06.2018 по 15.08.2018 в автосалоні ТОВ «ВіДі Автострада» за адресою: вул. Велика Кільцева, 56, с. Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна. Зовнішній вигляд товарів, що наведені в рекламі, може відрізнятися від реальних зразків товарів. Зазначена акційна пропозиція  поширюються виключно на фізичних осіб і не може підсумовуватися з іншими акційними пропозиціями і балами за бонусною програмою лояльності VIDI і не нараховується на картки клієнтів. Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, за номерами телефонів: 380445033350 або: 380995033305, аб за адресою: вул. Велика Кільцева, 56, с. Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна.


Справка о компании Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада»

Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада»Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада» - официальный дилер Тойота в Украине, является современным 3S-концептуальным (sales, service, spares - продажи, обслуживание, запасные части) автомобильным центром Тойота в Киеве.
Регион: Киев. Контакты: (044) 50-333-50, , ул. Большая Окружная, 56

Последние новости компании


Нагородження переможців конкурсу Toyota Автомобіль твоєї мрії – 2019Нагородження переможців конкурсу Toyota Автомобіль твоєї мрії – 2019
Сьомий рік поспіль проводиться Національний конкурс дитячого малюнка Автомобіль твоєї мрії від Toyotа, організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation.

Национальный конкурс детского рисунка Автомобиль твоей мечты – 2018 от ToyotаНациональный конкурс детского рисунка Автомобиль твоей мечты – 2018 от Toyotа
Шестой год подряд проводится Национальный конкурс детского рисунка Автомобиль твоей мечты – 2018 от Toyotа и по традиции каждый год подопечные дилерского центра Тойота ВиДи Автострада получают подарки и дипломы за участие вне зависимости от результатов ко

Toyota Hybrid Drive! Открывайте возможности гибридовToyota Hybrid Drive! Открывайте возможности гибридов
В в официальном дилерском центре Тойота Центр Киев ВиДи Автострада для всех желающих уже доступны тестовые автомобили, оборудованные специальными приборами.