Вигода до 91 410 грн. на обмежений склад комерційних автомобілів Volkswagen в автосалоні «КарпатиАвтоцентр»!

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» вже сьогодні Ви можете придбати Volkswagen Caddy, Amarok, T6 за акційною ціною із вигодою до 91 000 грн., що складає - 7% вартості авто. Склад автомобілів обмежено. Акційні умови діють до 31.05.2018.

 

VW Caddy, Amarok, Transporter – кожен із них, це надійність, комфорт, потужність, універсальність та безкомпромісність навіть у найважчих ситуаціях.

Список акційних автомобілів:

 

*Згідно курсу ТОВ «Порше Україна» 04.05. 2018р.

Купівля комерційного автомобіля Volkswagen – це вибір надійного помічника на довгі роки з яким, Ви будете впевнено тримати курс на нові досягнення.

І звісно ж, автосалон «КарпатиАвтоцентр» пропонує для Вас вигідні програми купівлі автомобіля.

  • Кредит. Автосалон «КарпатиАвтоцентр» працює тільки з перевіреними та надійними фінансовими установами, які надають автомобіль в кредит з мінімальним першим внеском та прозорими відсотковими ставками.
  • Лізинг. Ми розуміємо необхідність того, щоб кошти залишались на балансі в обороті підприємства, тож можливість взяти авто в лізинг доцільне рішення для Вашого бізнесу.

Дізнавайтесь деталі в автосалоні "КарпатиАвтоцентр" за адресою: м.Чернівці вул.Енергетична 2В або за телефоном ‎(0372) 543-888, 050 374 44 55 чи в персонального менеджера автосалону.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрОфіційний дилер Volkswagen автосалон «КарпатиАвтоцентр» в Західному регіоні, Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen.
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-44-55, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична, 2В

Последние новости компании


The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.

В автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW AmarokВ автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW Amarok
Ми раді повідомити Вас про те, що в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» СТАРТУЮТЬ продажі довгоочікуваної моделі Volkswagen Amarok HL Volcano з потужним дизельним мотором 3.0, 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та з постійним повним приводом.