Підтримайте Арма Моторс у конкурсі за звання найкращої офіційної СТО 2017

Друзі! На інтернет-ресурсі AvtoBazar.ua стартував щорічний конкурс, який отримав назву «Краща СТО 2017»! Арма Моторс бореться за звання найкращої офіційної СТО і їй потрібна Ваша підтримка!

 

ГОЛОСУВАТИ

Підтримайте Арма Моторс у конкурсі "Краща СТО 2017".

Арма Моторс - офіційний дилер Renault в Україні. Ось уже більше десяти років ми працюємо для Вас. Все, що ми робимо - ми робимо, щоб зробити Ваші подорожі комфортнішими і безпечними. Ми - команда справжніх професіоналів, що постійно вдосконалюється, навчається та розвивається, щоб задовольнити вимогу найвибагливішого нашого клієнта.

Завжди раді Вам, команда Арма Моторс

Працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.     

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00.


Справка о компании «АРМА МОТОРС»

«АРМА МОТОРС»Дилерський центр «АРМА МОТОРС» має довгу та цікаву історію. За 10 років свого існування на автомобільному ринку компанія стала лідером з продажу і сервісного обслуговування автомобілів Renault.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490-23-00, Кольцевая Дорога, 18

Последние новости компании


Стань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSSСтань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSS
У Арма Моторс в травні 2017 р. стартували продажі лімітованої серії Renault Logan MCV Stepway Cross.

Пройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕОПройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕО
В рамках запуску легендарного автомобіля Renault Megane седан, продажі якого стартували в квітні 2017 р., Арма Моторс пропонує захоплюючу активацію «Який ти СЕО».

Презентація нової моделі Renault Megan седан в Арма МоторсПрезентація нової моделі Renault Megan седан в Арма Моторс
В період з 7 по 9 квітня 2017 р. Арма Моторс запрошує всіх до себе в гості, щоб познайомитися з новинкою - автомобілем Renault Megane седан, пройти тест драйв і виграти фотосесію від Renault.