­ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ З МАКСИМАЛЬНОЮ ВИГОДОЮ!

Офіційний сервісний центр Renault Арма Моторс повідомляє про запуск сервісної акції – пропонуємо вам в період з 7 липня по 7 вересня 2017 р. з вигодою пройти технічне обслуговування вашого Renault!

 

ТО для автомобіля Renault - це не тільки заміна мастила, це весь комплекс технічних заходів, що складається з 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках. Техогляд необхідний, щоб підтримувати Ваш Renault в технічно справному стані, щоб Ви були впевнені в надійності і безпеці руху.

Саме тому, турбуючись про вас та ваш Renault, ми запускаємо акцію, за згідно умов якої Ви можете з максимальною вигодою пройти технічний огляд свого Renault*.  А саме, вам надається:  

  • 25% на запасні частини групи ТО;
  • 10% на роботи по заміні запчастин групи ТО.
  • 15% на моторні оливи ELF.

Клієнти сервісу, які в період акції замовлять повний спектр робіт відповідно до пробігу автомобіля, використовуючи при цьому матеріали та моторні оливи ELF, придбані у Арма Моторс, візьмуть участь у розіграші цінних призів та головного призу - туристичної поїздки на двох до Франції «Замки Луари».

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

  • планувати сервісні роботи на автомобілі;
  • отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме його автомобіля;
  • економити більше, ніж інші в період дії акційних пропозиції, тощо.

Зареєструйтеся в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!

Чекаємо на вас.

Щиро, команда Арма Моторс

Працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.     

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00.

* Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не мають можливості реєстрації, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера.

** Розіграш відбудеться протягом місяця з дня закінчення акції за допомогою сервісу підбору випадкових номерів www.random.org в присутності нотаріуса, а також представників Renault  в Україні.


Справка о компании «АРМА МОТОРС»

«АРМА МОТОРС»Дилерський центр «АРМА МОТОРС» має довгу та цікаву історію. За 10 років свого існування на автомобільному ринку компанія стала лідером з продажу і сервісного обслуговування автомобілів Renault.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490-23-00, , Кольцевая Дорога, 18

Последние новости компании


Стань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSSСтань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSS
У Арма Моторс в травні 2017 р. стартували продажі лімітованої серії Renault Logan MCV Stepway Cross.

Пройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕОПройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕО
В рамках запуску легендарного автомобіля Renault Megane седан, продажі якого стартували в квітні 2017 р., Арма Моторс пропонує захоплюючу активацію «Який ти СЕО».

Презентація нової моделі Renault Megan седан в Арма МоторсПрезентація нової моделі Renault Megan седан в Арма Моторс
В період з 7 по 9 квітня 2017 р. Арма Моторс запрошує всіх до себе в гості, щоб познайомитися з новинкою - автомобілем Renault Megane седан, пройти тест драйв і виграти фотосесію від Renault.