Захист вашого Volkswagen – гарантовано! КАСКО в подарунок!

В автоцентрі Volkswagen в Чернівцях стартує нова безпрецедентна акція: тільки до кінця травня, при покупці улюбленого Volkswagen Passat, Touareg, Touran Polo Sedan та Golf, страхування КАСКО – в ПОДАРУНОК!

 

Дорогі клієнти, ми турбуємося про Вас та Ваш Volkswagen і прагнемо забезпечити максимальний захист. Саме тому з 8 травня у нас починає діяти нова акційна пропозиція – «КАСКО в подарунок». Відповідно до акції, разом з покупкою автомобіля із переліку акційних автомобілів Ви отримуєте автострахування за програмою КАСКО в подарунок!

Страхування КАСКО стане реальною допомогою, якщо Вашому Volkswagen буде нанесено будь-яких збитків, нанесених внаслідок:

  • викрадення автомобіля;
  • дорожньо-транспортної пригоди (ДТП);
  • протиправних дій третіх осіб, викрадення окремих вузлів і/або додаткового обладнання автомобіля;
  • стихійного лиха (повінь, буря, ураган, град, затоплення, сильний снігопад, шторм і т.п.);
  • пожежі або вибуху;
  • інших випадків.

Скористайтесь акційною пропозицією яка діє не залежно від того, чи купуєте Ви автомобіль за готівковий/безготівковий рохрахунок, чи з фінансування від Porshe Finance Group!

Пропозиції які вже діють в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» не залишать Вас байдужими до акційної пропозиції «КАСКО в подарунок»:

  • Для зручності та лояльності покупки для Вас діють зручні умови фінансування автомобіля. Деталі дізнавайтесь за посиланням.
  • Менеджер компанії Das WeltAuto, безкоштовно оцінить Ваш автомобіль і Ви без додаткових зусиль для продажу автомобіля можете скористатися програмою Trade-In. Деталі за посиланням.

Деталі акції та комплектацію автомобіля дізнавайтесь в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою: м. Чернівці вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543 888, 050 374 44 55, 096 374 44 55.

Кількість акційних автомобілів обмежена. Акція діє до 31.05.2017р. або до моменту продажу автомобілів зі складу.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрОфіційний дилер Volkswagen автосалон «КарпатиАвтоцентр» в Західному регіоні, Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen.
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-44-55, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична, 2В

Последние новости компании


The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.

В автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW AmarokВ автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW Amarok
Ми раді повідомити Вас про те, що в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» СТАРТУЮТЬ продажі довгоочікуваної моделі Volkswagen Amarok HL Volcano з потужним дизельним мотором 3.0, 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та з постійним повним приводом.