Автомобіль тижня - VW Multivan!

Тільки цього тижня, до 3 квітня, маєте можливість придбати VW Multivan в комплектації Aplen із додатковими знижками та вигодами. Обираючи автомобіль тижня VW Multivan, Ви отримуєте ряд переваг:

 • ВИГОДА 222 000 ГРН.;
 • КАСКО В ПОДАРУНОК;
 • ЗЕЛЕНА КАРТА В ПОДАРУНОК.

Памятайте, пропозиція діє тільки 10:00 год 3 квітня 2017 року!

 

VW Multivan пропонує значно більше, як звичайний мінівен. Окрім семи комфортабельних місць, водій та пасажири оцінять великий простір ніг та голови навіть на сидіннях третього ряду. Індивідуальні крісла другого ряду можна розвернути на 360 градусів. Першокласне оздоблення та високоякісні матеріали створюють нову атмосферу в салоні автомобіля, яка особливо помітна на новій передній панелі. Новими медіа системами з інтуїтивно простим сенсорним інтерфейсом можна керувати з багатофункціонального шкіряного мультикерма.

Додаткове обладнання автомобіля складає:

 • Механічне блокування міжколісного диференціала.
 • Елементи декору: декоративна вставка "під дерево" - "Golden Chesnut", лакована накладка "Black Glossy".
 • Електричне відкриття та закриття задніх підйомних дверей з вікном. Сервопривід задніх дверей з доводчиком (без можливості відкриття зсередини)

Будьте першими, поспішайте скористатися пропозицією АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ!

Поряд із пропозицією «Автомобіль тижня», маєте можливість скористатися програмою «Trade-In» та отримати додаткові зручності:

 1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового VW Multivan, потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.
 2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.
 3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.
 4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.
 5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Дізнайтеся деталі пропозиції тижня в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В, тел. (0372) 543 888, 067 373 57 00.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрАвтосалон «КарпатиАвтоцентр» - офіційний дилер Volkswagen в Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-77-10, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична 2В

Последние новости компании


Новий Volkswagen T-Roc – твій наступний крок!Новий Volkswagen T-Roc – твій наступний крок!
Новий Volkswagen T-Roc вже в наявності автосалону «КарпатиАвтоцентр». Автомобіль вже випробували перші його цінителі.

The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.