Ціни на Fiat 500L розтанули!

Тільки в березні - знижки 20 000 грн. на моделі FIAT 500L:

  • 500L Trekking - 509 900 грн.
  • 500L POP Star - 499 900 грн.

Основний слоган даної моделі - ЩАСТЯ НАРОДЖУЄТЬСЯ У СІМ'Ї

 

Tо ж, що таке Fiat 500L: завжди позитивний, усмішливий і готовий вітати всіх комфортно з його 3,17 м3 корисного простору, щоб можна було насолодитися їм в повній свободі, незважаючи на розмір Вашої родини. Куди б Ви не поїхали - в похід на вихідні, чи в магазин за продуктами - Fiat 500L буде Вам вірним помічником, і допоможе дістатись з комфортом до кінцевого пункту. 

ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ ЗНАЄ, ЯК ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ВАШУ РОДИНУ

Базове обладнання забезпечує найвищий рівень активної і пасивної безпеки. До 7 подушок безпеки, система ABS B.A.S. (Система екстреного гальмування) та найсучасніша система ESC (Електронний контроль стійкості), яка включає функції ASR/MSR проти ковзання при прискоренні і уповільненні. Пристрій Hill Holder допомагає при старті на підйомі, Система активного рульового управління DST, яка поліпшує безпеку водіння і керованість, а також система електронного контролю за перекиданням (ERM). А щоб ваша поїздка в інтенсивному дорожньому русі була ще безпечнішою, застосовується пристрій City Brake Control (на замовлення), який розпізнає присутність інших машин або перешкод і гальмує автоматично, щоб уникнути зіткнення або пом'якшити його наслідки.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.


Справка о компании «Италмоторс Украина»

«Италмоторс Украина»«Италмоторс Украина» является официальным дилером Alfa Romeo и FIAT
Регион: Киев. Контакты: (044) 207-41-35, , Кольцевая дорога, 14

Последние новости компании


BlackFriday на СТО ИталмоторсBlackFriday на СТО Италмоторс
Только один день, 25 ноября, получи скидку до 15% на услуги СТО. Куда уже ниже?

СТО Италмоторс Украина сертифицирована для Alfa Romeo GuiliaСТО Италмоторс Украина сертифицирована для Alfa Romeo Guilia
Специалисты СТО "Италмоторс Украина" первыми в Украине прошли сертификационное обучение для работы с автомобилями Alfa Romeo Guilia и Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.

День Metro Cash&Carry вместе с Италмоторс УкраинаДень Metro Cash&Carry вместе с Италмоторс Украина
С 8 по 10 июля состоится День Открытых Дверей у Партнера "Италмоторс Украина" - крупнейшего ритейлера Metro Cash&Carry на Григоренко (Левый Берег, м. Позняки).