Отримайте бонус 15 000 грн. при купівля автомобіля Das WeltAuto!

Обирай свій Volkswagen в дилера Das WeltAuto Чернівці!

 

У Вас є власне авто і все начебто добре... Проте хочеться чогось новенького?

Чудово! Зараз саме час здійснити цю мрію! Ми пропонуємо Вам послугу коректного та прозорого обміну Вашого автомобіля на новий Volkswagen за конкурентною ціною.

Крім того, Ви отримуєте додаткову знижку 15 000 грн. на обраний новий автомобіль Volkswagen, якщо встигнете здійснити обмін у період з 21 лютого до 21 квітня 2017 р.

Перевагою для Вас, у разі прийняття нашої пропозиції, є усунення можливих перешкод, пов’язаних з продажем Вашого автомобіля з пробігом. Вам не потрібно витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення передпродажних заходів, а також тривале очікування моменту продажу.

А ще є чудова нагода стати власником новенького Volkswagen з вигодою 15 000 грн.

* Спеціальна пропозиція діє з 21 лютого до 21 квітня 2017 року для нових автомобілів марки Volkswagen. Акційна знижка включається у ціну реалізації автомобіля згідно договору купівлі-продажу. Деталі щодо автомобілів, залучених до акції, їх моделі, комплектації тощо уточнюйте, будь ласка, у дилера Das WeltAuto Чернівці. Кількість нових автомобілів обмежена.

До обміну приймаються автомобілі з пробігом усіх марок, віком до 9 років і загальним пробігом до 160 тис. км., що відповідають вимогам програми “Das WeltAuto” щодо технічного та візуального стану. Ціна обміну автомобіля з пробігом визначається на договірній основі.

** Трейд-ін (trade-in) – послуга обміну автомобіля, що перебував в експлуатації, на новий або інший автомобіль з пробігом згідно умов та оплати, визначених відповідними договорами.

Детальні умови дії спеціальної пропозиції запитуйте у офіційних дилерів Das WeltAuto.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрОфіційний дилер Volkswagen автосалон «КарпатиАвтоцентр» в Західному регіоні, Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen.
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-44-55, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична, 2В

Последние новости компании


The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.

В автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW AmarokВ автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW Amarok
Ми раді повідомити Вас про те, що в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» СТАРТУЮТЬ продажі довгоочікуваної моделі Volkswagen Amarok HL Volcano з потужним дизельним мотором 3.0, 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та з постійним повним приводом.