Екслюзивна пропозиція лютого на Volkswagen: Passat Limousine, Touran, Polo Sedan та Новий Tiguan!

Продовжуйте насолоджуватися зимою разом з нами! Автосалон «КарпатиАвтоцентр» дарує Вам зігріваючу пропозицію! Тільки до 14 лютого 2017 року найбільш популярні автомобілі Volkswagen: Passat Limousine, Touran, Polo Sedan та Новий Tiguan можна придбати за ексклюзивною знижкою, або з максимальною вигодою до 210 000 гривень!

 

Перелік автомобілів, які можна придбати з ексклюзивною вигодою:

Встигніть придбати свій Volkswagen до 14 лютого 2016 року.

В автосалоні діють лояльні послуги за який Ваша покупка стане ще більш вигідною:

  1. За допомогою програми Trade-In , Ви зможете обміняй старе авто на новий Vokswagen Passat, Polo Sedan, Touran та Новий Tiguan. Консультанти відділу Das WeltAuto зможуть безкоштовно оцінити ринкову вартість Вашого автомобіля.
  2. Можливість придбати автомобіль в кредит чи лізинг за доступними % та в розстрочку.
  3. Тестова поїздка на акційних автомобілях – ГАРАНТОВАНО.

За деталями ексклюзивного ціноутворення звертайтеся за адресою: м. Чернівці вул. Енергетична 2 В, «КарпатиАвтоцентр» або за тел. (0372) 543 888, 067 373 57 00.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр


Контакты: (050) 374-77-10, г. Черновцы, вул. Енергетична 2В
КарпатиАвтоцентрАвтосалон «КарпатиАвтоцентр» - офіційний дилер Volkswagen в Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Новий Volkswagen T-Roc – твій наступний крок!Новий Volkswagen T-Roc – твій наступний крок!
Новий Volkswagen T-Roc вже в наявності автосалону «КарпатиАвтоцентр». Автомобіль вже випробували перші його цінителі.

The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.