З турботою про Ваш Renault: ТО зі знижкою!

Арма Моторс повідомляє про запуск Акції "ТО зі знижкою"! З нами вигідно і комфортно: отримуйте вигоду на регламентне техобслуговування - до 20% на запчастини та 10% на роботи по їх установленню

Офіційний сервіс Renault Арма Моторс завжди відноситься з турботою до Вас та Вашого Renault. Саме тому ми пропонуємо здійснити регламентне ТО з вигодою - для Вас до 20% знижки на придбання запасних частин та 10% на роботи по їх встановленню.

Також пропонуємо придбати Вам мастило Renault-Elf з вигодою 10%.

Регламентне ТО важливе для підтримання Вашого автомобіля у технічно справному стані, що забезпечить Вам надійність та безпеку руху. Також завжди використовуйте тільки оригінальні запчастини так як це гарантує високу якість, довгу службу та надійність.

Пропозиція дійсна з 16 січня по 11 березня 2017 р. і поширюється на клієнтів зареєстрованих в системі My Renault*.

My Renault - це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті. Він дозволяє зареєстрованим клієнтам завжди мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій.

Зареєструйтесь в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!

Чекаємо на вас.

Щиро, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.  

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00

* Надання знижок в акційний період клієнтам, які не мають можливості реєстрації, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера.


Справка о компании «АРМА МОТОРС»

«АРМА МОТОРС»Дилерський центр «АРМА МОТОРС» має довгу та цікаву історію. За 10 років свого існування на автомобільному ринку компанія стала лідером з продажу і сервісного обслуговування автомобілів Renault.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490-23-00, , Кольцевая Дорога, 18

Последние новости компании


Стань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSSСтань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSS
У Арма Моторс в травні 2017 р. стартували продажі лімітованої серії Renault Logan MCV Stepway Cross.

Пройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕОПройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕО
В рамках запуску легендарного автомобіля Renault Megane седан, продажі якого стартували в квітні 2017 р., Арма Моторс пропонує захоплюючу активацію «Який ти СЕО».

Презентація нової моделі Renault Megan седан в Арма МоторсПрезентація нової моделі Renault Megan седан в Арма Моторс
В період з 7 по 9 квітня 2017 р. Арма Моторс запрошує всіх до себе в гості, щоб познайомитися з новинкою - автомобілем Renault Megane седан, пройти тест драйв і виграти фотосесію від Renault.