«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти плановий техогляд Вашого Volvo з вигодою 20%!*

Вашому Volvo потрібен плановий техогляд?

Єдиний дилер в Україні, сертифікований за найвищими стандартами виробника сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти регламентне технічне обслуговування автомобіля з вигодою на роботи – 20% та фіксованою вартістю моторної оливи – 250 гривень за літр.

 

Ваша вигода за даною пропозицією становить – до 1 100 гривень.

Спеціальна пропозиція діє в період з 01 січня по 31 березня 2017р.

Тільки в офіційному сервісному центрі Вам запропонують найвищий рівень обслуговування Вашого автомобіля за новим стандартом Volvo Personal Service (VPS).

Детальніше про новий стандарт Volvo — Volvo Personal Service Ви можете дізнатись за посиланням http://airport.volvocarsdealer.com/2016/12/26/volvo-personal-service-novij-riven-servisu-vid-volvo/

Оформити запис на СТО або отримати Онлайн консультацію

Деталі за телефоном (044) 591 75 75 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку)

Будьте впевнені, обслуговуючи свій автомобіль у дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт», Ви гарантовано отримуєте якісний результат! 

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

*Строк дії пропозиції з 01.01 по 31.03.2017. Під вигодою розуміється знижка в розмірі 20% що надається на всі роботи з планового ТО та розливна моторна олива ТМ Castrol із допуском A5/B5 за фіксованою вартістю 250 грн./л. і розповсюджується на всі автомобілі Volvo,  що проходять плановий ТО на сервісі дилерського центру  «Volvo Car – Київ Аеропорт» Знижки по даній пропозиції не підсумовуються з іншими знижками ТОВ «ВіДі Нордвей», у тому числі за Програмою лояльності. Право на отримання знижки на роботи згідно з даною пропозицією мають тільки фізичні особи.  Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 75.


Справка о компании «Volvo Car – Київ Аеропорт»

«Volvo Car – Київ Аеропорт»«Volvo Car – Київ Аеропорт» це Перший та Єдиний в Україні, флагманський дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).
Регион: Киев. Контакты: (044) 591-75-75, Бориспольское шоссе (Поворот на Аэропорт) 7 минут от Киева

Последние новости компании


Запрошуємо Вас на презентацію спортивного Volvo S60 Polestar!Запрошуємо Вас на презентацію спортивного Volvo S60 Polestar!
Пориньте у світ сучасних технологій, довершеного скандинавського дизайну та неймовірної турботи, якою Volvo ретельно наділяє кожен свій автомобіль.

Запрошуємо Вас на презентацію нового Volvo V90 Cross Country!Запрошуємо Вас на презентацію нового Volvo V90 Cross Country!
Пориньте у світ сучасних технологій, довершеного скандинавського дизайну та неймовірної турботи, якою Volvo ретельно наділяє кожен свій автомобіль.

Новий седан бізнес-класу Volvo S90 – Ваша розкіш без обмежень!Новий седан бізнес-класу Volvo S90 – Ваша розкіш без обмежень!
Новий концептуальний дилерський центр Volvo – «Volvo Car – Київ Аеропорт» вітає Вас із Новорічними та Різдвяними святами!