Зимові шини для Вашого Volvo в розстрочку!

З настанням холодів, Ваш автомобіль потребує особливої уваги, і фахівці «Volvo Car – Київ Аеропорт» рекомендують в першу чергу звернути увагу на шини Вашого Volvo. Шини, розраховані на зимовий і літній сезон, відрізняються як малюнком протектора, так і своїм складом. Літня гума добре функціонує при плюсових температурах, що ж до зимової – то вона найбільш ефективна при температурі від плюс п’яти  до мінус сорока градусів.

 

Дилерський центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» піклується про Вас та Ваш гаманець. Саме тому ми розробили спеціальну пропозицію на придбання зимових шин в розстрочку.

За умовами спеціальної пропозиції Ви можете придбати комплект зимових шин та оригінальних коліс за фіксованою ціною з першим внеском 50%. Інші 50% вартості Ви сплачуйте в день проведення шиномонтажа.

Ще однією перевагою окрім придбання зимових шин в розстрочку є гарантоване проведення шиномонтажу в прийнятний для Вас час.

Пропозиція діє в період з 01 жовтня по 30 листопада 2016 року

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу «Volvo Car – Київ Аеропорт» за телефоном: +38 (044) 591 75 75

Бережіть себе і своїх близьких!

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

www.airport.volvocarsdealer.com

*Пропозиція діє в період з 01 жовтня  по 30 листопада 2016 року,  в дилерському центрі ТОВ «ВіДі Нордвей» на Бориспільському шосе. Під розстрочкою розуміється можливість придбання зимових шин та комплектів колес на наступних умовах: перший внесок 50%, наступні 50% сплачуються на момент проведення шиномонтажу. Пропозиція діє тільки для фізичних осіб та за умови проведення шиномонтажу в дилерському центрі ТОВ «ВіДі Нордвей». За додатковою інформацією просимо звертатись до консультантів з сервісу "Volvo Car - Київ Аеропорт" за телефоном: (044) 591 75 75 (вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку).


Справка о компании «Volvo Car – Київ Аеропорт»

«Volvo Car – Київ Аеропорт»«Volvo Car – Київ Аеропорт» це Перший та Єдиний в Україні, флагманський дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).
Регион: Киев. Контакты: (044) 591-75-75, Бориспольское шоссе (Поворот на Аэропорт) 7 минут от Киева

Последние новости компании


Запрошуємо Вас на презентацію спортивного Volvo S60 Polestar!Запрошуємо Вас на презентацію спортивного Volvo S60 Polestar!
Пориньте у світ сучасних технологій, довершеного скандинавського дизайну та неймовірної турботи, якою Volvo ретельно наділяє кожен свій автомобіль.

Запрошуємо Вас на презентацію нового Volvo V90 Cross Country!Запрошуємо Вас на презентацію нового Volvo V90 Cross Country!
Пориньте у світ сучасних технологій, довершеного скандинавського дизайну та неймовірної турботи, якою Volvo ретельно наділяє кожен свій автомобіль.

Новий седан бізнес-класу Volvo S90 – Ваша розкіш без обмежень!Новий седан бізнес-класу Volvo S90 – Ваша розкіш без обмежень!
Новий концептуальний дилерський центр Volvo – «Volvo Car – Київ Аеропорт» вітає Вас із Новорічними та Різдвяними святами!