Пройди тест-драйв - отримай гарантовано подарунок

Автосалон «Автоцентр на Московському» - офіційний дилер автомобілів KIA, пропонує всім своїм клієнтам і відвідувачам скористатися дуже привабливою пропозицією ставши учасником акції «Пройди тест-драйв - отримай гарантовано  подарунок».

Стати учасником акції можуть всі клієнти і відвідувачі автоцентру. Правила участі в акції нижче.Терміни дії акції: з 15 червня до 30 липня 2016 року.

Правила участі в акції:

  1. Стати учасником акції можуть всі клієнти і відвідувачі автосалону «Автоцентру на Московському», які за час дії акції пройшли тест-драйв будь-якого з автомобілів KIA і заповнили анкету учасника.
  2. Клієнт або відвідувач може заповнити не більше однієї анкети, тобто якщо клієнт приїжджає повторно на тест-драйв, але вже є учасником акції (пройшов тест-драйв і заповнив анкету), більше він анкету не заповнює.
  3. Учасникові тест-драйву  вручають подарунок.
  4. Терміни дії акції: з 15 червня до 30 липня 2016 року.

    Отримати більш детальну інформацію, можна, відвідавши автоцентр «Автоцентр на Московському» за адресую: м Київ, пр. Московський, 22 або за телефоном: +38044 500 6 005, а також записатися на тест-драйв  на сайті.

    Поспішайте! Акція триватиме до 30 липня 2016 року!

    Під подарунком мається на увазі отримання кожним учасником тест - драйву автомобілів брендів Kia - брендованої сувенірної продукції  за 0.15 коп з ПДВ.


Справка о компании «Автомобильный центр Киев» KIA

«Автомобильный центр Киев» KIAНа початку 2016 року відомий бренд Kia поповнив автомобільну палітру мультибрендового дилерського центру «Автомобильний центр Київ», який отримав статус офіційного дилера південнокорейського автовиробника.
Регион: Киев. Контакты: (044) 500-60-05, , пр. Степана Бандеры, 22 (въезд к заправке УкрАвто)

Последние новости компании


Визначено імя переможця акції «На новому КІА вирушай до РИМу»Визначено імя переможця акції «На новому КІА вирушай до РИМу»
3 березня 2018 року в Автомобільному центрі Київ*  відбувся довгоочікуваний розіграш путівки до Риму від нашого партнера - туристичної компанії ГАМАЛІЯ. 

Автомобілі КІА будуть представлені на Контрактовій площі під час змагань по Джип Спрінту 2018!Автомобілі КІА будуть представлені на Контрактовій площі під час змагань по Джип Спрінту 2018!
Вже цієї суботи на Котрактовій площі відбудеться Перший етап Національної серії по Джип -спрінт 2018. Для всіх прихильників гоночних змагань та автолюбителів, Автомобільний центр Київ представить найпопулярніші моделі бренду КІА.

Презентація нового KIA Stonic! Відчуй момент!Презентація нового KIA Stonic! Відчуй момент!
Вже зовсім скоро з’явиться новий фаворит у місті. А ви готові до знайомства з яскравим Kia Stonic?