Відгук Chrysler 300 2005 3.5 автоматична

Chrysler 300

Рік, пробіг: 2005, 130.000 км
КПП, привід: авт., задній
Компл.: макс.

Спочатку перший тиждень після покупки, їздив і насолоджовувся. Мав немало авто різних класів. І БМВ 3-5-7 моделів і мерседеси Е і С класу, тож можу робити порівняння. Скажу чесно6 авто не варта своєї уваги. Чому? Зараз постараюсь пояснити. Дуже великий розхід палива. Порівняно з БМВ 740 не міг і подумати, що С300 буде більше пити бензини. Як по трасі так і по місту. А наданий момент- це дуже суттєво для тих людей, які 6-8год в сутки проводять час за рулем. Як не крути - по карману це бє відчутно. Розхід по місту від 17до 20л. Саме авто не варта тих грошей, які просять за них автосалони, чи власники. Якби ціна його була на %20 дешевша, то можна було б і подумати. Водіям, які немають хороших навиків керуванням авто зимою, важко буде нею впевненно і акуратно керувати. Бажано на зиму кидати 4 хороших, шипованих ската. Тоді відчуваєш себе більш впевнений за рулем. Важко набирає різкого розгону. Також при швидкостті 70-80 дуже відчутно , що ти входиш в поворт. Висока корма і через те поганий обзоро в зеркалі заднього виду. Можливо це після БМВ мені було важко привикати. Але це мінус авто, коли до неї потрібно привикати)) Шумоізоляція також бажає бути кращою. Незручна посадка заднім пасажирам. Крім того водійське і переднє псажирське сидіння завжди в бруді від посадок задніх пасажирів. Кліренс авто низький. Перші дні завжди повинен був про це памятати. Таке як на дачу, чи до родичів в село часто їздити не раджу)) тай в місті також часто вимушений заїхати на бордюр, щоб припаркуватись. А це вже з часом почало мене напрягати і за такого кліренсу і особливої уваги. Також почало вже надоїдати переднє торпедо з дешевого пластика покрашеного в срібний колір. А це немаловажний факт для водія, коли його починують дратувати деякі частини салону в авто. І накінець мене саме більше достало малий обзор передніх бокових вікон. Інколи відчувавав себе як в танку)) Шкодую, що купив її. Так як хотів брати вольво с80. Ті самі гроші, але розкіш і їзда зовсім різні. По крайній мірі БМВ 740 і 528 поступається дуже авто. Аналогічно як і мерседесу Е-класа 280. Крім зовнішнього виду авто нічим не порадувало. Попробуєм вольво с80 тепер)))

зовнішній вигляд і можна сказати дешевші запчастини порівняно з Мерседес, БМВ чи Ауді

високий розхід палива. ненадійність підвіски. погана керованність зимою та в ожеледицю.

Порада покупцеві: нічо радити не буду)) так як скільки людей стільки і думок_

Обговорити відгук про Chrysler 300 2005

Jurgen

Спасибо хоть один правду написал.

Chrysler 300

Роман
Украина, Львов
27.06.2008

300С - это респектабельная и солидная машина с достойным имиджем и превосходным качеством, к тому - же цена его чуть ниже немецких и американских аналогов-конкурентов при большей укомплектованности, б читати відгук

Николай
25.09.2008

С большим удовольствием откатал на этом автомобиле больше 3-х лет. Быстрый, мощный, большой, красивый и устойчивый на дороге. читати відгук

Продаж б/у Chrysler 300

Chrysler 300 2018 Chrysler 300 19700$ 2018