Нам 15 років!

Напередодні Дня Народження компанія «Авто-Київ» дарує подарунки!

 

Дорогі друзі, ми з радістю повідомляємо, що в цьому році компанії «Авто-Київ» виповнюється 15 років. Ми раді, що Ви залишаєтесь з нами  і в честь нашого Дня Народження даруємо приємні подарунки всім клієнтам, що придбають авто в період з 1.05 по 31.05.2018.

А також всі відвідувачі сервісної станції 22.05.2018, отримають сертифікати на придбання товару або послуги.

Не забуваємо підписуватись на нашу сторінку: Facebook і Instagram.


Справка о компании ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «АВТО-КИЕВ»Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490 10 97, , пр-т Победы, 67

Последние новости компании


Десять фанів SEAT побували на ексклюзивному закритому показі TarracoДесять фанів SEAT побували на ексклюзивному закритому показі Tarraco
Для десяти прихильників бренда з різних країн компанія SEAT організувала ексклюзивний закритий показ найновішої моделі - SEAT Tarraco.

Автосалон «Авто-Київ» запрошує на презентацію та тест-драйв SEAT ARONAАвтосалон «Авто-Київ» запрошує на презентацію та тест-драйв SEAT ARONA
В найближчі вихідні 24 та 25 березня 2018 року «Авто-Київ» офіційний дилер автомобілів SEAT, запрошує відвідати Дні відкритих дверей.

Новий SEAT IBIZA вже в «АВТО-Київ»!Новий SEAT IBIZA вже в «АВТО-Київ»!
Народжений у Барселоні і презентований світові на минулорічному Женевському автосалоні SEAT Ibiza нарешті дістався України. Нове 5-те покоління легендарної моделі виготовляється на заводі SEAT у Марторелі (Іспанія) і є справжнім носієм генотипу бренда.