Нам 15 років!

Напередодні Дня Народження компанія «Авто-Київ» дарує подарунки!

 

Дорогі друзі, ми з радістю повідомляємо, що в цьому році компанії «Авто-Київ» виповнюється 15 років. Ми раді, що Ви залишаєтесь з нами  і в честь нашого Дня Народження даруємо приємні подарунки всім клієнтам, що придбають авто в період з 1.05 по 31.05.2018.

А також всі відвідувачі сервісної станції 22.05.2018, отримають сертифікати на придбання товару або послуги.

Не забуваємо підписуватись на нашу сторінку: Facebook і Instagram.


Справка о компании ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «АВТО-КИЕВ»Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490 10 97, , пр-т Победы, 67

Последние новости компании


Успіх SEAT із новим SEAT TarracoУспіх SEAT із новим SEAT Tarraco
SEAT Tarraco вже тут.  Автомобіль назвали на честь середземноморського міста Таррагона - історичного й культурного центру з величною архітектурою, яке водночас вражає молодим пригодницьким духом.

Показники серпня поточного року стали найкращими за всю історію SEATПоказники серпня поточного року стали найкращими за всю історію SEAT
Глобальні продажі SEAT у серпні зросли на 38,9%,було продано 41 200 автомобілів (2017: 29 700). Упровадження нового стандарту WLTP з 1 вересня в поєднанні з чудовими показниками зростання продажів SEAT стало додатковим стимулом до збільшення поставок.

SEAT продовжує встановлювати нові рекорди продажівSEAT продовжує встановлювати нові рекорди продажів
За шість місяців компанія SEAT поставила 342 700 автомобілів, і це найкращий результат в історії бренда.