Весняний сервіс від Укр АВТО

В «Автомобільному центрі Київ» який є офіційним дилером бренду КІА,  стартувала  щорічна сервісна акція « Весняний сервіс від Укр АВТО. За умовами акції Ви зможете здійснити перелік робіт за акційною ціною. Шиномонтаж, розвал – сходження та діагностику за ціною від 240 грн, а перевірку систем кондиціонування за 156 грн** 

 

Основною перевагою даної акції є вигідні цінові умови та актуальність проведення зазначених робіт у весняний період, а також можливість замовити додаткові технічні та ремонтні роботи крім вищевказаних, зі знижками:

до - 15% на послуги

до - 20% на запасні частини (залежно від бренду та на момент проведення та в рамках даної акції за винятком планових та регламентних робіт).

Період дії сервісної акції з 12.03.2018 до 13.05.2018 р

Шиномонтаж від 240 грн. включає:

Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, установка нових покришок, балансування коліс, установка коліс на автомобіль.***

Розвал-Сходження від 240 грн. включає:

Контроль і регулювання кутів нахилу передніх коліс. Регулювання кутів нахилу задніх коліс оплачується додатково за акційною вартістю нормо-години.***

Комплексна діагностика від 240 грн. включає:

  • діагностику ходової частини і рульового управління
  • діагностика гальмівної системи
  • діагностика рівня технічних рідин
  • діагностика електронних систем автомобіля

(для брендів Opel, Chevrolet, Kia, ZAZ, Chery, ВАЗ), для інших брендів - в залежності від можливості проведення такої діагностики.

Перевірка системи кондиціонування від 156 грн. (Без урахування матеріалів) включає:

  • діагностику працездатності системи кондиціонування
  • наявність і необхідність дозаправки системи кондиціонування.

Роботи з дозаправлення та необхідну кількість фреону оплачується додатково.

**Ціни вказані з ПДВ за кожен окремий вид роботи

*** Роботи не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких може виникнути необхідність під час проведення зазначених робіт.


Справка о компании «Автомобильный центр Киев» KIA

«Автомобильный центр Киев» KIAНа початку 2016 року відомий бренд Kia поповнив автомобільну палітру мультибрендового дилерського центру «Автомобильний центр Київ», який отримав статус офіційного дилера південнокорейського автовиробника.
Регион: Киев. Контакты: (044) 500-60-05, , пр. Степана Бандеры, 22 (въезд к заправке УкрАвто)

Последние новости компании


Визначено імя переможця акції «На новому КІА вирушай до РИМу»Визначено імя переможця акції «На новому КІА вирушай до РИМу»
3 березня 2018 року в Автомобільному центрі Київ*  відбувся довгоочікуваний розіграш путівки до Риму від нашого партнера - туристичної компанії ГАМАЛІЯ. 

Автомобілі КІА будуть представлені на Контрактовій площі під час змагань по Джип Спрінту 2018!Автомобілі КІА будуть представлені на Контрактовій площі під час змагань по Джип Спрінту 2018!
Вже цієї суботи на Котрактовій площі відбудеться Перший етап Національної серії по Джип -спрінт 2018. Для всіх прихильників гоночних змагань та автолюбителів, Автомобільний центр Київ представить найпопулярніші моделі бренду КІА.

Презентація нового KIA Stonic! Відчуй момент!Презентація нового KIA Stonic! Відчуй момент!
Вже зовсім скоро з’явиться новий фаворит у місті. А ви готові до знайомства з яскравим Kia Stonic?