Завітай на сервіс, отримай подарунок!

Завітай на офіційний сервіс Тойота на Столичному у святкові дні з 25 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року та гарантовано отримай подарунок* при проходженні ТО (регламентне технічне обслуговування) - оригінальний розморожувач скла!

 

Тойота на Столичному - центр твоїх переваг!

*Акція діє для фізичних осіб - всіх власників автомобілів Toyota з 25.12.17 по 15.01.2018 р. При проходженні ТО (регламентне технічне обслуговування) Клієнт отримує оригінальний розморожувач скла Тойота за 1,2 грн. з ПДВ в ТОВ «Автосаміт на Столичному», м. Київ, Столичне шосе, 90, тел.: 0442013030. Вартість телефонного дзвінка згідно тарифів Вашого оператора. Детальніше дізнавайтесь у консультантів сервісного центру.


Справка о компании Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»

Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном» - новый официальный дилерский центр TOYOTA. Компания является структурным подразделением лидера украинского автомобильного рынка Корпорации «УкрАВТО».
Регион: Киев. Контакты: (044) 201-30-30, , Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


Новий Toyota Land Cruiser PradoНовий Toyota Land Cruiser Prado
в Тойота на Столичному розпочато прийом замовлень на новий Toyota Land Cruiser Prado, презентований на Франкфуртському міжнародному автосалоні у вересні цього року.

Комфортне літо з Тойота на СтоличномуКомфортне літо з Тойота на Столичному
Скористайтеся послугами з очищення та догляду за системою кондиціонування автомобіля.

Тойота на Столичном представила новый автомобиль Toyota C-HRТойота на Столичном представила новый автомобиль Toyota C-HR
Еще одно преимущество «ТОЙОТА НА СТОЛИЧНОМ»: яркая презентация TOYOTA CH-R В УКРАИНЕ.