«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам cпеціальні умови на проведення сезонної перевірки Вашого Volvo з вигодою 25%!*

Шановні власники автомобілів Volvo!

Пропонуємо Вашій увазі спеціальну сервісну пропозицію «Весна 2017», яка покликана підготувати Ваш Volvo до весняно-літнього сезону за особливо привабливою ціною.

Спеціальна пропозиція діє з 01 березня по 15 травня 2017р.

 

В період дії спеціальної пропозиції комплекс сервісних послуг пропонується за спеціальною фіксованою ціною і обійдеться Вам дешевше, ніж оплата робіт, що проводяться окремо.

До пакету «Весна 2017» входять наступні послуги:

  • Шиномонтаж та балансування
  • Діагностика ходової (в т.ч. перевірка остаточної товщини гальмівних дисків та колодок)
  • Перевірка стану щіток склоочищувача
  • Комп'ютерна діагностика (зчитування DTC)
  • Перевірка зовнішніх світлових приладів
  • Перевірка продуктивності системи кондиціонування повітря

Вартість пакета послуг «Весна 2017» становить 777,60 гривень

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Нагадуємо Вам, що комплекс діагностично-профілактичних робіт, після експлуатації автомобіля в осінньо-зимовий період, є обов'язковим і проводиться з метою виявлення та усунення можливих несправностей, від яких безпосередньо залежить подальша комфортна, безвідмовна і безпечна експлуатація Вашого Volvo.

Тільки в офіційному сервісному центрі «Volvo Car - Київ Аеропорт» Вам запропонують найвищий рівень обслуговування Вашого автомобіля за новим стандартом Volvo Personal Service (VPS).

VPS, це абсолютно новий підхід до сервісного обслуговування, в рамках якого ми піклуємося не лише про Ваш автомобіль, але й про Вас.

Детальніше про новий стандарт Volvo - Volvo Personal Service Ви можете дізнатись за посиланням

Деталі за телефоном (044) 591 75 75 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку)

Отримати онлайн консультацію

Будьте впевнені, обслуговуючи свій автомобіль у дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт», Ви гарантовано отримуєте якісний результат!

*Строк дії пропозиції з 01.03 по 15.05.2017. *Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки в розмірі 25% від регулярної вартості робіт. Право на отримання знижки розповсюджується на всі автомобілі Volvo, що придбали повний пакет послуг «Весна 2017» на сервісі дилерського центру «Volvo Car – Київ Аеропорт» Знижки по даній пропозиції не підсумовуються з іншими знижками ТОВ «ВіДі Нордвей», у тому числі за Програмою лояльності. Право на отримання знижки на роботи згідно з даною пропозицією мають тільки фізичні особи. Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 75.


Справка о компании «Volvo Car – Київ Аеропорт»

«Volvo Car – Київ Аеропорт»«Volvo Car – Київ Аеропорт» це Перший та Єдиний в Україні, флагманський дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).
Регион: Киев. Контакты: (044) 591-75-75, , Бориспольское шоссе (Поворот на Аэропорт) 7 минут от Киева

Последние новости компании


Запрошуємо Вас на презентацію спортивного Volvo S60 Polestar!Запрошуємо Вас на презентацію спортивного Volvo S60 Polestar!
Пориньте у світ сучасних технологій, довершеного скандинавського дизайну та неймовірної турботи, якою Volvo ретельно наділяє кожен свій автомобіль.

Запрошуємо Вас на презентацію нового Volvo V90 Cross Country!Запрошуємо Вас на презентацію нового Volvo V90 Cross Country!
Пориньте у світ сучасних технологій, довершеного скандинавського дизайну та неймовірної турботи, якою Volvo ретельно наділяє кожен свій автомобіль.

Новий седан бізнес-класу Volvo S90 – Ваша розкіш без обмежень!Новий седан бізнес-класу Volvo S90 – Ваша розкіш без обмежень!
Новий концептуальний дилерський центр Volvo – «Volvo Car – Київ Аеропорт» вітає Вас із Новорічними та Різдвяними святами!