СТО 38RA


Обслуживание Citroen

Компанія фахівців, що розділяють та сповідують ідеологію всесвітньовідомого бренду Citroёn. Великий та сучасний салон презентує експозицію всього модельного ряду бренду та тест-драйв останніх новинок.

Автоцентр зручно розташувався не тільки для жителів столиці, а й для автовласників з інших областей. Шоу-рум та станція технічного обслуговування знаходяться за адресою м. Київ, вул. С. Скляренка, 13.

Останні новинки бренду відриті до ознайомлення, будь-то комерційне авто для Вашого бізнесу, чи машина для Вашої родини, Ви знайдете підходящу модель саме для себе. Не зволікайте! Зручні умови кредитування, trade-in, придбання авто у лізинг. 38RA підбере для Вас найзручніших спосіб Вашої покупки.

Станція технічного обслуговування проводить повний спектр робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів згідно рекомендацій заводу виробника. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал дозволяє виконувати всі види робіт для справної та якісної роботи автомобілів Citroёn.

Ідеологія автоцентру заснована на основних принципах:

  • Рух в радість
  • Високий рівень обслуговування клієнтів
  • Націленість на результат вне залежності від складності побажань клієнта
  • Завжди комфортна та доброзичлива атмосфера, адже Citroёn – це велика родина, де кожне авто – частина цієї сім’ї
  • Прагнення до вдосконалення та безперервне підвищення якості обслуговування

Окрім технічного обслуговування, 38RA пропонує послуги з малярно-кузовного ремонту.

Співпраця з передовими страховими компаніями, офіційними підрядниками та дистриб’юторами витратних матеріалів та запасних частин дає змогу проводити якісний малярно-відновлювальний ремонт та кастомізацію автомобіля згідно побажань клієнта.

Долучайтеся до родини 38RA! Компанії, де Вам дійсно RAді!

Контакты
38RA

Тел: (044) 277-38-33, (066) 538-83-38
Адрес: Киев, вул. С. Скляренка, 13

Добавить СТО