СТО Порше Центр Львів

Обслуговування Porsche

«Порше Центр Львів» - офіційний дилерський центр Porsche у Західній Україні, який надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту.

Будівництво концептуального і сучасного автосалону завершилось у 2016 році, його площа становить 1450 квадратних метрів. Він повністю відповідає найсучаснішим стандартам дилерських центрів Porsche.

«Порше Центр Львів» надає послуги з діагностики, технічного обслуговування  та ремонту автомобілів Porsche. У сервісній зоні розташовано пост  прямого  приймання автомобілів, 5 підйомників, оригінальне діагностичне устаткування «Півіс тестер», сучасні діагностичні лінії контролю.

У нашому центрі використовується тільки сертифіковане і рекомендоване оригінальне устаткування та інструменти, які дозволяють здійснювати обслуговування і ремонт автомобілів Porsche з дотриманням всіх вимог до якості й термінів робіт.

Виставкова зала розрахована на експозицію з 6 автомобілів – весь існуючий модельний ряд. Реалізована архітектурна концепція «Порше Центр Львів», яка повністю відповідає новим стандартам, надає клієнтам переваги та нові можливості у процесі вибору автомобіля Porsche. Побачити та відчути ексклюзивні кольори та матеріали, елементи додаткового обладнання, графічну модель майбутнього автомобіля можливо у спеціальній кімнаті конфігурації автомобіля.

Нашою метою є забезпечення високоякісним сервісом володарів автомобілів Porsche та збільшення кола нових прихильників бренду в Україні.

Запрошуємо Вас стати частиною світу Porsche вже сьогодні!

 

 

читати далі

Контакти

lviv.porsche.ua/lviv
  1. Порше Центр Львів (032) 256-03-56
    Львів, вул. Дж. Вашингтона, 8