Відгуки Viper

Роздумуєте над покупкою Viper? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Viper. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Viper, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (14 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Viper? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Viper

Останні відгуки про автомобілі Viper

Евгений
Евгений

232 куб.см.
2014, 8.000км
Viper V250C 2014

Купил этот мотоцикл в 2014 году. Внешний вид очень понравился и что 2021, во время меняю масло, в дороге слава богу никогда не подводил, на 7000 км. пробега чувствую появилась небольшая вибрация при трогании с 1 передачи, думаю подработались диски сцепления. Пока езжу мотоцикл превосходный, кофры ро читати відгук

Макс
Макс
150 куб.см.
2007
Viper Matrix 2007

Очень хороший представитель китайских мопедов. Мопед визуально очень бросается в глаза своим уникальным и красивым видом. Очень понравился щиток приборов, на котором расположены стрелочный тахометр и два жкх экрана которые показывют время, скорость движения и запас топлива. Довольно яркая задняя дио читати відгук

Иван
Иван

Львов
239 куб.см.
2014, 12.000км
Viper V250C 2014

Максимальная скорость, которую выжал, была 120 км/ч, и это при небольшом спуске вниз (ехал сам, без груза). При этом обороты "уперлись" в 7000 и выше в упор не хотели подниматься. Обычно по трассе я езжу со скоростью 100 км/ч (держу обороты на 6000 на пятой), при этом на 10 литров проезжаю читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Viper

Viper Alpha