Відгуки SYM

Роздумуєте над покупкою SYM? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників SYM. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель SYM, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (3 відгуків)

Оберіть модель SYM

Вам вже пощастило їздити на автомобілі SYM? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки SYM

Останні відгуки про автомобілі SYM

sansanizh
sansanizh
Екатеринбург
250 куб.см.
2012
SYM Wolf 2012

Я снова ощутил то чувство свободы, которое может дать только мотоцикл. Первые дни я недоумевал, зачем волку сделали шесть передач. Порой я не мог понять переключился ли я на четвёртую, или всё ещё еду на третьей. Настолько короткие передачи, что движение в городском потоке - это непрекращающиеся пер читати відгук

Kickstarter
Kickstarter
Москва
125 куб.см.
2012, 6.000км
SYM XS 2012

Я всегда знал, что буду мото путешественником, однако в силу жизненных обстоятельств стать им долгое время не получалось. В 23 я понял, что если не куплю мотоцикл сейчас, не куплю его еще долго и после долгих раздумий приобрел хорошо мне знакомый по работе SYM XS - 125К. Несколько слов об этом мо читати відгук

Старфиш
Старфиш
Березайка
280 куб.см.
2013, 200км
SYM GTS 2013

Решил поделиться первыми впечатлениями от покупки нового SYM Joymax/GTS 300i New 2013 года. Давно хотел пересесть на два колеса, но как то не складывалось. Для себя понял, что мне для города нужен макси-скутер (вариатор, объём больше 300 кубов, вместительный багажник и полноценное пассажирское си читати відгук

Найбільш обговорювані моделі SYM

нові відгуки про SYM