Відгуки Qingqi

Роздумуєте над покупкою Qingqi? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Qingqi. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Qingqi, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (2 відгуків)

Оберіть модель Qingqi

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Qingqi? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Qingqi

Останні відгуки про автомобілі Qingqi

Валерий Лелека
Валерий Лелека

Qingqi QM250
250 куб.см.
2007, 13.000км
Qingqi QM250 2007

Ездил на моте год, в целом очень доволен. Я третий хозяин, поменял: цепь, насвечники. Масло менялось каждую 1000 км. Заводится вполоборота, даже зимой в гараже, АКБ не снимал, в порядке. Ездил по городу (Киев) и на дальние расстояния на Тернополь, Львов, Харьков, Полтава. Прост и послушен в управ читати відгук

Евгений
Евгений
Qingqi QM50
0.6 бензин, MT
2007, 140км
Qingqi QM50 2007

Пользовался скутером Qingqi 2 года. За это время никаких особых проблем не заметил. Неплохой скутер за свои деньги. Когда купил нужно было все подкрутить, отрегулировать, но потом - без проблем. Езди и все. Еще не любит, когда добавляешь масло в бензин. Я поначалу добавлял как написано в инструкции, читати відгук

нові відгуки про Qingqi