Відгуки КамАЗ

Роздумуєте над покупкою КамАЗ? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників КамАЗ. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель КамАЗ, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (9 відгуків)

Оберіть модель КамАЗ

Вам вже пощастило їздити на автомобілі КамАЗ? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки КамАЗ

Останні відгуки про автомобілі КамАЗ

олег
олег
Донецк
КамАЗ 5320
MT
1981, 12км
КамАЗ 5320 1981

трудяга. и в дождь, и в снег,и в грязь едет. как-то вытаскивал ман,после дождя чуть съехал с обочины и не туда и не сюда,а нашему танку хоть бы хны. читати відгук

Дима
Дима
КамАЗ 5511
дизельMT
1984, 10км
КамАЗ 5511 1984

Камаз-самосвал это грандиозный автомобиль созданный умами совецких инженеров и собраный руками совецких рабочих! Этот автомобиль опередил свое время на много лет вперед, по-этому и сегодня он остается одним из самых лучших автомобилей в сегменте грузовых! В этом легко убедиться если взять например д читати відгук

Саша
Саша
Кропивницкий
КамАЗ 5320
MT
1992, 11.111км
КамАЗ 5320 1992

отличный для наших дорог и проверенный временем грузовик. Выгрузка,в отличие от иномарок,везде без проблем,никакой электроники,надёжная советская механика,ремонт не составляет проблем. читати відгук

нові відгуки про КамАЗ