Відгуки Hummer (Хаммер)

Роздумуєте над покупкою Hummer? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Хаммер. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Hummer, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 5 (3 відгуків)

Оберіть модель Hummer

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Хаммер? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Hummer

Останні відгуки про автомобілі Hummer

Дима
Дима
3.5 бензин, AT
2006, 100км
Hummer H3 2006

Hummer H3 3.5 2006р. за шість років він мене жодного разу не підвів, машину вбити не можливо, товстий метал, рама броня, шумоізоляція відмінна, витягував мене з найбільших заметів, швидке прискорення (корисно для міста), але до 100 км.год., далі не комфортно, все-таки форма кірпіча, двигун вічний зн читати відгук

Hummer H1
6.5 дизель, AT
1996, 60.000км
Hummer H1 1996

Автомобиль для настоящих ценителей экстрима и приключений!!! Кому приноси удовольствие передвигаться по пересеченной местности и не думать о дороге!!!! читати відгук

Илья
Илья
Донецк
Hummer H2
AT
2004, 85.000км
Hummer H2 2004

Хочу рассказать Вам о своем HUMMER H2, о всех позитивных и негативных сторонах его эксплуатации. Будучи на третем курсе универа, я стал задумыватся о преобретении автомобиля. Хотелось чего-то необычного. Папик пообещал купить тачку. И вот чудо!!!! Друг моего папика предложил купить HUMMER H2 его бра читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Хаммер

нові відгуки про Hummer