Відгуки Harley-Davidson

Harley-Davidson

Роздумуєте над покупкою Harley-Davidson? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Harley-Davidson. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Harley-Davidson, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 5 (3 відгуків)

Оберіть модель Harley-Davidson

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Harley-Davidson? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Harley-Davidson

Останні відгуки про автомобілі Harley-Davidson

Воронеж
1801 куб.см.
2014, 860км
Harley-Davidson CVO 2014

Ход у мотоцикла очень хороший и мягкий, работа задней подвески CVO и большой передней вилки буквально слышна. Повороты даются проще некуда, видимо благодаря новой раме. 103-й двигатель в начале диапазона мощности очень крутой. К гидравлическому сцеплению нужно немного привыкнуть, но оно наверняка лу читати відгук

Беларусь
Городище
Harley-Davidson Road King
1690 куб.см.
2014, 1.500км
Harley-Davidson Road King 2014

Недавно поменял свой Ultra Classic 2011 года на FLHR Road King 2014. Я знал, что на нём меньше защиты от ветра и непогоды, но мне всегда нравился дизайн Road King. На моделях 2014 года стоят удобные сумки, открывающиеся одним движением, так что я сразу перестал пользоваться рюкзаком, настолько эти с читати відгук

1690 куб.см.
2014, 2.400км