Відгуки GAC

Роздумуєте над покупкою GAC? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників GAC. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель GAC, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (4 відгуків)

Оберіть модель GAC

Вам вже пощастило їздити на автомобілі GAC? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки GAC

Останні відгуки про автомобілі GAC

Илья
Илья
GAC GS5
1.5 бензин, AT
2020, 20.000км
GAC GS5 2020

Откатал на своем новом (ну уже не совсем новом) китайце GAC GS5 целый год и около 20 тысяч километров. Наверное, нужно вернуться немного назад и рассказать, почему его выбрал. Если коротко - красивая мордашка, уровень оснащения и приемлемая цена. За 1.7 миллиона рублей получил кроссовер с габаритами читати відгук

Максим
Максим
GAC GS5
1.5 бензин, AT
2020, 1.350км
GAC GS5 2020

Урвал в феврале 2021г. начальную комплектацию comfort по цене 2020г. - за 1.620.000 рублей. Плюс резину задарили зимнюю. Машиной доволен как слон! Размеры, вместительность багажника, Автомат классический японец, гарантия 5 лет и 150.000 пробега, сборка китайская ( думаю лучше чем в Туле тот же ха читати відгук

Денис
Денис
GAC GS8
2.0 бензин, AT
2019, 5.000км
GAC GS8 2019

У нас китайская марка GAC почти неизвестна, но я за ней давно слежу, если бы не торговая война с США это был бы первый производитель автомобилей из Поднебесной, который бы начал поставки в Северную Америку. Знакомые говорят, зачем взял китайца, за 2 млн. рублей можно было нормальный автомобиль к читати відгук

нові відгуки про GAC